LipjaniPress

​Paratë e humbura në polici, kërkohet pronari

Lajme Lipjani

NJOFTIM
Policia bën të ditur se më 06 korrik rrethë orës 13:30 në stacionin policor në Lipjan, një kolegë (polic) A.Bytyqi ka sjellë para të gatshme, të cilat i ka gjetur në afërsi të Postës, në Lipjan.
“Ne lusim personin qe i ka humbur këto të holla të paraqitet në stacionin policor në Lipjan për t’i marrë ato”, thuhet në një deklaratë të Policisë.për LipjaniPress//

Policia falënderon kolegën, i cili ka treguar gatishmërinë për t’i kthyer paratë te pronari i vërtetë si dhe vlerësojmë lartë sjelljen e tij.//LipjaniPress.com//

Foto Ilustrim

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Daut Haradinaj: Fitim Selimi do te jetë Kryetar i Lipjanit(FOTO)

lipjanipress

Përgatitje për luftë? Rusia stërvit edhe fëmijët për të qëlluar me armë (VIDEO)

lipjanipress

Kolegji i Gylenit “Mehmet Akif” dënohet me 12 mijë euro, instaloi kamera në toalete

lipjanipress

Rrustemi: Janë mbi 118 mijë votues të rijnë në këto zgjedhje

lipjanipress

Policia thotë se ka konfiskuar qindra kilogramë drogë

lipjanipress

Familja e komandant Drinit pranojnë dekoratë nga Presidenti Thaçi

lipjanipress

Policia: Disa raste penale dhe 14 incidente të ndryshme gjatë zgjedhjeve

lipjanipress

Policia: Do të veprojmë në tërë Kosovën në mbrojtje të votës

lipjanipress

PDK-Lipjan, nominon z. Shukri Bujën për kryetar të Lipjanit!

lipjanipress

Këto janë vendet që nesër do të mbesin pa rrymë

lipjanipress

“Shkrihen” marrëdhëniet SHBA – VV. Zv/ndihmës sekretari amerikan takim me Visar Ymerin

lipjanipress

Ambasadori i Meksikës në Serbi: Jemi të përkushtuar ta ndalojmë anëtarësimin e Kosovës në të gjitha organizatat ndërkombëtare

lipjanipress
Skip to toolbar