LipjaniPress

​Paratë e humbura në polici, kërkohet pronari

Lajme Lipjani

NJOFTIM
Policia bën të ditur se më 06 korrik rrethë orës 13:30 në stacionin policor në Lipjan, një kolegë (polic) A.Bytyqi ka sjellë para të gatshme, të cilat i ka gjetur në afërsi të Postës, në Lipjan.
“Ne lusim personin qe i ka humbur këto të holla të paraqitet në stacionin policor në Lipjan për t’i marrë ato”, thuhet në një deklaratë të Policisë.për LipjaniPress//

Policia falënderon kolegën, i cili ka treguar gatishmërinë për t’i kthyer paratë te pronari i vërtetë si dhe vlerësojmë lartë sjelljen e tij.//LipjaniPress.com//

Foto Ilustrim

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Ministri i FSK-së nuk e ka refuzuar pagën me rritje

lipjanipress

Imri Ahmeti: Besimi juaj ishte dhe do të jetë obligim për punë e përkushtim ndaj jush

lipjanipress

Portali i njohur evropian shkruan se SHBA-ja detyroi Thaçin të heq dorë nga ushtria

lipjanipress

Zyrtari i Gjykatës me veturë zyrtare bllokon e më pas fyen pacientët në QKUK (Foto)

lipjanipress

Organizata Gjermane ASB ,në bashkëpunim me Komunën e Lipjanit, ka shpërnda pajisje bujqësore për 15 familje

lipjanipress

Letër e hapur për Thaçin: President, nise plotësimin e ligjit për Gjykatën Speciale

lipjanipress

Krasniqi: Opozita s’do të bëhet hisedare e marrëveshjeve të dëmshme

lipjanipress

Projektet të cilat nuk dihet se kur do të përfundojnë

lipjanipress

Kjo është deklarata e Erion Gashit pas kthimit në shtëpi (VIDEO)

lipjanipress

Një mi i shkakton mijëra euro humbje një kompanie ajrore

lipjanipress

Zemaj ironizon me opozitën për Demarkacionin

lipjanipress

Deputetja e LDK’së paralajmëron prishjen e koalicionit me PDK’në

lipjanipress
Skip to toolbar