LipjaniPress

⚽️Turniri Tradicional në ⚽️futbollin e vogël ⚽️“Xhavit Kozhani”- BURGIA

Lipjani Sport

Si çdo vitë Turniri Tradicional i futbollit të vogël, edhe sivjet do të organizohet për nderë të dëshmorit të kombit Xhavit Kozhani.

Për shkak të pjesëmarrjes së ekipeve nga e gjithë Kosova.

Sivjet Turniri “Xhavit Kozhani” do të filloi me 12.05.2018 në fshatin Ribar i Madh.

“Vendi i parë shpërblehet me 1000€ + Kupa + Medalje
“Vendi i dytë shpërblehet me 300€ + Medalje
Finalja do të mbahet me 26.05.2018, thuhet në njoftim nga ky turnir, Këshilli Organizativ
Konfirmo +383 (0) 45 513 737 +383 (0) 44 543 625

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Fushata Zgjedhore për Zgjedhjet e 11 Qershorit 2017, po merr dimensione të reja zhvillimi nëpër komuna të Kosovës. Të enjëten koalicioni LDK-AKR-A, ka mbajtur konventën Zgjedhore me anëtarët dhe simpatizuesit e këtyre subjekteve politike.

lipjanipress

Kastriot Luma, zgjedhet Kryetar në Kuvendin e të Rinjve të Kosovës!

lipjanipress

PDK-Lipjan:Kryetari Hajrullahu vizitoi shoqatën e të burgosurve politik në Lipjan

lipjanipress

ZHURMA PËR KRIMINELET SERB

lipjanipress

U përkujtuan dëshmorët dhe martirët e Komunës së Lipjanit

lipjanipress

Instrumentistët e Vegjël Popullor nga Lipjani shpërblehen me dy çmime në Festivalin e 14-të mbarëkombëtar në Fushë -Arrëz

lipjanipress

LDK-Lipjan: Smallusha i thotë PO kryetarit Imri Ahmeti dhe LDK-së

lipjanipress

Njoftim: Ftohen të marrin pjesë në takimin e përbashkët pronarët e banesave kolektive.

lipjanipress

Kryetari Ahmeti po qëndron në fshatrat ku reshjet e fundit kanë shkaktuar vërshime (Foto)

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka pritur në takim Raphy Darbellay dhe Daniel Zyfferey nga Zvicrra

lipjanipress

LDK-Lipjan Reagim në komunikatën e VV

lipjanipress

Zgjedhjet i kushtojnë vendit 5 milionë euro, KQZ aprovon buxhetin

lipjanipress
Skip to toolbar