LipjaniPress

??Zyrtarisht edhe Kampion ne Golem -DurrĂ«s , pa asnje humbje PARAFATOSAT U – 13 ??

Lipjani Sport

Shume trofe personal :
– Lojtari me i mire Enes Hajrullahu
-Portieri me i miri Rigon Osmani
-Trenerat me te mire U -11: Milot Rexhepi&Visar Bardhi

Urime Kampiona?

Urime Lipjan?


Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Danush Ademi morri pozitën e Nënkryetarit të Kuvendit të Republikës së Kosovës

lipjanipress

Studentja Miranda Limani Njëra ndër antarët e shumta të cilat ju kanë bashkangjitur LDK-së

lipjanipress

Instrumentistët e Vegjël Popullor nga Lipjani shpërblehen me dy çmime në Festivalin e 14-të mbarëkombëtar në Fushë -Arrëz

lipjanipress

Kadri Veseli: PDK do ta kthejë politikën në shërbim të qytetarit

lipjanipress

Arbëria humbet miqësoren e parë

Granit

Gadime më 22.04.2017 me inciativen e kryetarit të nën degës PDAK-së Gadime Afrim Limani dhe Maliq Danqit në përkrahje të nënkryetarit të komunitetev në lipjan z.Sefer Tasholli është bër pastrimi i një depoje ilegale të mbeturinave.(FOTO)

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka vizituar fabriken e lëngjeve MS Quality

lipjanipress

Ish antari i VV, studenti nga Dardana paralajmëron parti të re polike, themelimin e 1 Levizje

lipjanipress

S.Retkoceri: Para pak ditësh botova një shkrim/opinion në njërin nga portalet e shumëta të Lipjanit.

lipjanipress

Së shpejti fillon rregullimi i objektit social në Magurë

lipjanipress

LĂ«vizja VetĂ«vendosje – Lipjan: FtesĂ« pĂ«r qytetarĂ«t

lipjanipress

Kryetari i Komunës së Lipjanit Imri Ahmeti nënshkruan Memorandum Mirëkuptimi me përfaqësues të Programit Rajonal për Demokracinë Lokale në Ballkanin Perëndimor (ReLOaD)

lipjanipress
Skip to toolbar