LipjaniPress

20 mijë gra të dhunuara, asnjë i dënuar (VIDEO)

Lajme

Sonte në RTV Dukagjini është transmetuare emisioni Zona Express, ku është shfaqur dokumentari ekskluziv “Zëra nga Ferri”; kushtuar grave të dhunuara në Kosovë.

Përkundër dhunimeve masive, askush nuk është dënuar në Kosovë.

Si është e mundur kjo?

Klikoni në videon e mëposhtme.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kjo është pasuria dhe kursimet e Avdullah Hotit, kandidat për kryeministër i LDK-së

lipjanipress

Alarmi i frikshëm: Bota mund të jetë në rrezik më të madh sesa përballja Rusi–Perëndim (Foto)

lipjanipress

Kryeministri i frikësohet gazit lotsjellës, bën thirrje opozitës të mos bllokojë e izolojë Kosovën

lipjanipress

Ushtria bëhet sivjet

lipjanipress

Suedia rikthen shërbimin e detyrueshëm ushtarak

lipjanipress

Mblidhet Këshilli Drejtues i PDK-së në Lipjan Votohet unanimisht lista për kandidat të KK-së Lipjan, 21 gusht 2017

lipjanipress

Policia britanike: Jemi duke e trajtuar sulmin si incident terrorist (Foto)

lipjanipress

Njeriu që plagosi Vllasin përmend edhe Isa Mustafën

lipjanipress

Dy të vrarët dhe i plagosuri në Bazel, shqiptarë

lipjanipress

Kosovari akuzohet nga Erdogan për shkak të lidhjeve të afërta me Gulenin

lipjanipress

Listë e zezë për kompanitë që lanë udhëtarët të presin në aeroporte

lipjanipress

Në Lipjan Therr me thikë kushëririn

lipjanipress
Skip to toolbar