LipjaniPress

Ardit Gjebrea paralajmëron: Diçka e pa dëgjuar do të ndodhë në Tv Klan

Rozë

Moderatori Ardit Gjebrea ka paralajmëruar se diçka e rëndësishme do të ndodhë në Tv Klan.
Në ëmisioni ‘Ka një mesazh për ty’ do të trajtohet një temë shumë e rëndësishme që shqëtëson gjithë shoqërinë shqiptare. Se çfarë do të ndodhë, pritet të zbulohet gjatë emisionit. / Gexpress

Facebook Comments

Related posts

Erona Hogjaj nga Rahoveci Finaliste Miss Suisse Francophone.

lipjanipress

Ditën e Pranverës ua zbukuron më shumë kjo modele (Foto)

lipjanipress

Kim bëhet sërish bionde, shfaqet super seksi në Snapchat (Foto)

lipjanipress

Zbulohet çmimi i biletave për koncertin e Dua Lipës në Prishtinë

lipjanipress

Dafina e lë Ledrin ‘me gisht në gojë’ (Foto)

lipjanipress

Kjo është vjehrra e Dafina Zeqirit (Foto)

lipjanipress

MIRSAD TAHIRI VIP ASHKANLIA NË KOSOVË (FOTO)

lipjanipress

Mihrija befason fansat me poza provokuese në tunelin e Kalimashit (Foto)

lipjanipress

Berina Berisha që po mahnit Amerikanet me veshjet e brendeve dhe markave të shtrenjëta. (Foto)

lipjanipress

Fjolla Morina nga Maldives në sallën e operacionit .

lipjanipress

Ja si e njohin sllovenët zonjën e parë të Amerikës (Foto)

lipjanipress

Desa Lya: vjen shumë shpejt me projektin e saj te radhes e cila ështē nen menagjimin e Valdrin Ahmeti dhe Ervin Gonxhi e cila edhe është pjes e labelit dhe studios Eran Pro Studio.

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli