LipjaniPress

Burri i Adelinës: S’kanë faj politikanët që lakmojnë gruan time

Rozë

Pas një statusi gjithë mllef që këngëtarja ikonë e Kosovës, Adelina Ismajli, u drejtoi gjithë burrave të pushtetshëm, që po e kërcënojnë se do të publikojnë foto të saj intime, i ka dalë në mbrojtje partneri Val Krasniqi. Kërcënimi ndodhi kohë më parë.
Ai ka postuar foto intime në shtrat me këngëtaren, me diçiturën: “Oooo nuk kanë faj breee”.

Ai i cilësoi këto foto nga shtrati i tyre, intime dhe pa politikë, por foto që shprehin dashurinë e tyre të përjetshme. Disa ditë më parë, Adelina shpërtheu kundër politikanëve, pas kërcënimeve se do publikohen foto të saj intime.

“Unë nuk jam aq e fuqishme që të luftoj me të gjithë ju ministra, zëvendës-ministra, kryetarë, hajna, deputetë, kriminelë, bossa, gjyqtarë, biznesmenë, që tash e 20 vite keni dashur të jem gruaja apo dashnorja juaj”,- shkruante Adelina në statusin e saj./Story

Facebook Comments

Related posts

Shuki nervozohet keq në emision, shikoni çfarë bën (Video)

lipjanipress

Erona Hogjaj nga Rahoveci Finaliste Miss Suisse Francophone.

lipjanipress

Nishanet në fytyrë dhe çfarë duan të thonë ato. Një pozicion një cilësi!

lipjanipress

Ardit Gjebrea paralajmëron: Diçka e pa dëgjuar do të ndodhë në Tv Klan

lipjanipress

Modelja Ruse 22-vjeçare Vita Sidorkina nuk lë vend për imagjinatë (Foto)

lipjanipress

Kim bëhet sërish bionde, shfaqet super seksi në Snapchat (Foto)

lipjanipress

Harrojini të gjitha, kjo bombë po çmend rrjetin (Foto)

lipjanipress

Kjo është vjehrra e Dafina Zeqirit (Foto)

lipjanipress

Zbulohet çmimi i biletave për koncertin e Dua Lipës në Prishtinë

lipjanipress

Berina Berisha që po mahnit Amerikanet me veshjet e brendeve dhe markave të shtrenjëta. (Foto)

lipjanipress

E keni harruar Koronadon, kështu duket ai sot (Foto)

lipjanipress

Ky është urimi ‘qesharak’ që bën Lumi B për Beyoncen shtatzënë (Foto)

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli