LipjaniPress

Conte në garë me Mourinhon për yllin e Benficas (Foto)

Sport

Jose Mouirnho dhe Antonio Conte, përveç Premierligës, janë konkurrentë edhe në afatin e transferimeve
Sipas të përditshmes portugeze, A Bola, menaxheri i Chelseas, Anconio Conte ka hyrë në garë për transferimin e mbrojtësit të Benficas, Nelson Semedo

Kurse, tash e një kohë për këtë lojtar ka shfaqur interesim edhe menaxheri i Manchester United, Jose Mouinho.

Reprezentuesi portugez thuhet se kushton 35 milionë funte (40 milionë euro). /Express

Facebook Comments

Related posts

Reali merr një lajm të keq para ndeshjes me Celtan

lipjanipress

Cristiano Ronaldo largohet nga Real dhe bashkohet me Juve

lipjanipress

KF Ulpiana nuk i paguan lojtarët mbeten me gishta ne goj qe dy muaj

lipjanipress

Dëshiron të fitoni sot në bastore, atëherë provoni këto ndeshje

lipjanipress

KRYETARI VETËVENDOSJES NË LIPJAN SELATIN RETKOCERI DO TË JETË NË STADIUMIN E QYTETIT KU ZHVILLOHET DERBI LOKAL ULPIANA – ARBËRIA

lipjanipress

Juventus iu rikthehet fitoreve (Video)

lipjanipress

SAS seasonal summer 2018 routes – 5 new destination & 27 new non-stop routes

lipjanipress

Lampard e do Iscon ne Chelsea

Granit

Dybala zhgënjen Unitedin (Foto)

lipjanipress

Formohet Klubi 2 Futbollistik “KF-Lipjani”

lipjanipress

Arbëria humbet miqësoren e parë

Granit

Nuk ndalet Guardiola, Man City arrin marrëveshje me mesfushorin brazilian

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli