LipjaniPress

Fjolla Morina nga Maldives në sallën e operacionit .

Rozë

Këngëtarja e cila është pa komplekse sa i përket pamjes së saj, duket se është kthyer nga pushimet, shkruan revista Kosovarja.
Së fundmi, ajo në llogarinë e saj ka shpërndarë videon e mjekut i cili bën ndërhyrjet kirurgjike, i cili tregon se Fjolla ka bërë një operacion, por që mbetet të zbulohet së shpejti.

Fjolla është ndër këngëtaret e rralla të estradës që nuk e ka fare kompleks pamjen e saj të cilën shpesh e kemi parë edhe pa grim dhe nuk nguron që të pranojë publikisht ndërhyrjet në trupin e saj

Facebook Comments

Related posts

Kishte vënë bast për të kryer marrëdhënie me gjithë ndjekësit, ja ku arriti (Foto +16)

lipjanipress

Ja si e njohin sllovenët zonjën e parë të Amerikës (Foto)

lipjanipress

Dafina e lë Ledrin ‘me gisht në gojë’ (Foto)

lipjanipress

Ky është urimi ‘qesharak’ që bën Lumi B për Beyoncen shtatzënë (Foto)

lipjanipress

Ditën e Pranverës ua zbukuron më shumë kjo modele (Foto)

lipjanipress

Mihrija befason fansat me poza provokuese në tunelin e Kalimashit (Foto)

lipjanipress

Berina Berisha që po mahnit Amerikanet me veshjet e brendeve dhe markave të shtrenjëta. (Foto)

lipjanipress

80 kreacione të Koleksionit pranverë-verë 2017 të Vjollca Llapashticës

Press Lipjani

Nikka publikon këngën e saj me te re ‘Ani Mori Nuse’ (Video)

lipjanipress

Zbulohet çmimi i biletave për koncertin e Dua Lipës në Prishtinë

lipjanipress

Kim bëhet sërish bionde, shfaqet super seksi në Snapchat (Foto)

lipjanipress

Kjo është vjehrra e Dafina Zeqirit (Foto)

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli