LipjaniPress

Gjilan: Merr para ryshfet, arrestohet nga policia

Lajme

Merr para me ryshfet në Gjilan, arrestohet një i dyshuar Merr para me ryshfet në Gjilan, arrestohet një i dyshuar
Është arrestuar një i dyshuar për marrje ryshfeti në pikën kufitare të Kosovës në Gjilan.

I dyshuari dyshohet se nga viktima mashkull shqiptar kishte kërkuar 20 euro ryshfet, ndërsa viktima i kishte dhënë 20 CHF (franga zvicerane).

Njësitet policore në vendin e ngjarjes, tek i dyshuari ka gjetur dhe konfiskuar në kartëmonedhë prej 20ChF që dyshohet se i dyshuari e kishte marrë nga viktima.

Me urdhër të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregullt./I

Facebook Comments

Related posts

Kryetari i PDK’së premton fuqizimin e rinisë dhe grave

lipjanipress

Kryeministri: Haradinaj, peng i shtetit që kreu krime e masakra në Kosovë

lipjanipress

Hoxhaj takim me delegacionin egjiptian: Kosova faktor stabiliteti në rajon

lipjanipress

Adri Nurellari braktis Hashim Thaçin

lipjanipress

Shfaqen postere anonime kundër Papa Françeskut nëpër Romë (Foto)

lipjanipress

VMRO apel gjykatësve: Mos bashkëpunoni me Prokurorinë Speciale

lipjanipress

Rrahu gruan, arrestohet i dyshuari

Granit

Kryeshefi i Stacionit të Autobusëve bëhet me veturë të re (VIDEO)

lipjanipress

Rryma të ngrohta ajrore drejt Arktikut, hulumtuesit thonë se nuk kanë parë kurrë diçka të tillë

lipjanipress

Vucic: Serbët BE’në e shohin si makineri që bën presion për Kosovën

lipjanipress

LDK paralajmëron zgjedhje parlamentare në pranverë

lipjanipress

Selatin Retkoceri: Qytetarët kanë rastin që tani ta ndëshkojnë keqpërdoruesin e parasë publike (FOTO)

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli