LipjaniPress

Juventus iu rikthehet fitoreve (Video)

Sport

Juventus ka shënuar fitore ndaj Lazios
Pas humbjes nga Fiorentina, në javën e kaluar, Juventusi iu është rikthyer fitoreve. Lideri i Serie A e ka mposhtur Lazion me rezultat 2:0.

Golat për Bianconerët i kanë realizuar Paulo Dybala (5) dhe Gonzalo Higuain (17), shkruan Express.

Pas kësaj fitore, Juventsi është ngjitur në kupton e 48 pikëve, me një ndeshje më pak të zhvilluar, derisa Lazio ka 40 pikë. /Expres

Facebook Comments

Related posts

??Zyrtarisht edhe Kampion ne Golem -Durrës , pa asnje humbje PARAFATOSAT U – 13 ??

lipjanipress

Talenti i madh lipjanas transferohet tek skuadra austriake që udhëhiqet nga trajneri i njohur

lipjanipress

Neymar paralajmëron Realin

lipjanipress

KF “Arbria” meritojnë falenderim të veçantë.

lipjanipress

RONALDO LA PRAPA MESSIN, FITON NJË ÇMIM TJETËR

lipjanipress

Cristiano Ronaldo largohet nga Real dhe bashkohet me Juve

lipjanipress

⚽️Turniri Tradicional në ⚽️futbollin e vogël ⚽️“Xhavit Kozhani”- BURGIA

lipjanipress

One Life dhuron donacion për dy ekipe të Ligës totale në Ferizaj KF GZIMI dhe KF ASHKANET ku këta 24 lojtarë u furnizuan me ndresa dhe trenerka.

lipjanipress

Conte në garë me Mourinhon për yllin e Benficas (Foto)

lipjanipress

KF Ulpiana nuk i paguan lojtarët mbeten me gishta ne goj qe dy muaj

lipjanipress

Nuk ndalet Guardiola, Man City arrin marrëveshje me mesfushorin brazilian

lipjanipress

Formohet Klubi 2 Futbollistik “KF-Lipjani”

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli