LipjaniPress

Kjo është vjehrra e Dafina Zeqirit (Foto)

Rozë

Këngëtarja kosovare, Dafina Zeqiri, pas disa romancave të diskutuara në të shkuarën, duket se tashmë ka vendosur t’i bëjë gjërat serioze në jetën e saj.
Disa kohë më parë ajo prezantoi foto me të dashurin e saj nga Dominika, Jose, e tashmë duket se në jetën e saj ka ndryshime, pasi ka postuar një video teksa po darkon me vjehrrën.

“Darkë me vjehrën time”, shkruan Dafina në Snapchatin e saj personal.

Qetësia në jetën private, e ka qetësuar këngëtaren edhe në jetën skenike. Ajo ka kohë që s’ka sjellë ndonjë prodhim muzikor.

Facebook Comments

Related posts

E keni harruar Koronadon, kështu duket ai sot (Foto)

lipjanipress

Hetime për vizitën e Kim në Dubai

lipjanipress

Burri i Adelinës: S’kanë faj politikanët që lakmojnë gruan time

lipjanipress

Nishanet në fytyrë dhe çfarë duan të thonë ato. Një pozicion një cilësi!

lipjanipress

Zbulohet çmimi i biletave për koncertin e Dua Lipës në Prishtinë

lipjanipress

Fjolla Morina nga Maldives në sallën e operacionit .

lipjanipress

Berina Berisha që po mahnit Amerikanet me veshjet e brendeve dhe markave të shtrenjëta. (Foto)

lipjanipress

80 kreacione të Koleksionit pranverë-verë 2017 të Vjollca Llapashticës

Press Lipjani

Nikka publikon këngën e saj me te re ‘Ani Mori Nuse’ (Video)

lipjanipress

Kim bëhet sërish bionde, shfaqet super seksi në Snapchat (Foto)

lipjanipress

Modelja Ruse 22-vjeçare Vita Sidorkina nuk lë vend për imagjinatë (Foto)

lipjanipress

Dafina e lë Ledrin ‘me gisht në gojë’ (Foto)

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli