LipjaniPress

Konfiskohen mbi tre mijë kg marihuanë në Gjilan

Lajme

Janë arrestuar dy të dyshuar shqiptarë pasi u është gjetur substancë e llojit marihuanë në fshatin Malishevë të Gjilanit.
Policia bën të ditur se pasi që gjatë kontrollit në veturën me të cilin udhëtonin janë gjetur dhe konfiskuar 3.785 kg substancë e dyshuar e llojit marihuanë, transmeton Indeksonline.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit pas janë intervistuar dërgohen në mbajtje.

Ndërsa rasti është duke u hetuar.

Facebook Comments

Related posts

KEDS-i kishte mashtruar me reduktime, dënohet me 45 mijë euro

lipjanipress

Hapat që duhet ndjekur për t’u regjstruar si votues jashtë Kosovës:

lipjanipress

LDK-Lipjan: Smallusha i thotë PO kryetarit Imri Ahmeti dhe LDK-së

lipjanipress

NISMA për Kosovën dega Lipjan mbajti takim me kandidatët per asamble komunale.

lipjanipress

Ditëve të fundit është shtuar dukshëm numri i të prekurve me sëmundjen e fruthit në Kosovë. Nga kjo sëmundje deri më tani kanë vdekur 2 persona, një fëmijë 15 muajsh dhe një 37 vjeçar.

lipjanipress

Haradinaj: Nëse Qeveria vonon projektligjin e Ushtrisë, e bëjmë deputetët

lipjanipress

Shoqatat për mbrojtjen e konsumatorëve që nuk i njeh askush

lipjanipress

Edi Rama në AKK: Procesi i Ramushit do të përfundojë ashtu siç duhet

lipjanipress

Gjenden mbetje mortore në Novi Pazar

lipjanipress

Apel të gjitha institicioneve shqiptare (Video)

lipjanipress

Astrit Haraqija: Kur ka bo ushtri Ibrahim Rugova e LDK’ja ju nuk keni qenë në Kosovë (Hahahahaha)

lipjanipress

Eskalojnë raportet mes Turqisë e Holandës

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli