LipjaniPress

Mali me borë në mes të Shkupit (VIDEO)

Lajme Maqedoni

Pylli-park në lagjen qendrore të Shkupit Gazi Baba disi në mënyrë të padrejtë është lënë pas dore nga banorët e Shkupit, si në mkuajt verorë, ashtu edhe në ato të dimrit.
Këto ditë ai duket si një skenë nga ndonjë përrallë dimërore dhe po vendosët që të bëni një shëtitje nëpër të do të ndjeheni si në mes të malit.

Facebook Comments

Related posts

Mesazhe paqeje e tolerance për Kurban Bajram

lipjanipress

Me 307 vota Shpend Ahmeti udhëheq , por ky rezultat mund të përmbyset nga 1500 votat me kusht

lipjanipress

Propozohet ndalimi i importit të veturave më të vjetra se 10 vjet

lipjanipress

Vucic: Serbët BE’në e shohin si makineri që bën presion për Kosovën

lipjanipress

Koci: Në rastin Haradinaj, pushteti s’guxon të sillet thuajse asgjë s’ka ndodhur

lipjanipress

Ky është drejtori i ri i Doganës së Kosovës

lipjanipress

Të gjithë të interesuarit, dashamirësit e librit, janë të mirëseardhur të marrin pjesë në Ceremoninë e promovimit të librit, “Me Forcen e Shpirtit” me personazh z. Islam Behxhet Pacolli

lipjanipress

Tribunali i Hagës reagon ndaj Zona Express – tregon në cilat raste u trajtua dhunimi i grave të Kosovës

lipjanipress

Ministria e Bujqësise nuk ka mjete të mjaftueshme per ti permbushur kërkesat e fermerëve të dëmtuar nga Natyra.

lipjanipress

Jashari i fut në listë për vrasje edhe Mustafën, Veselin e Thaçin etj.. (VIDEO)

lipjanipress

Ish Kryeministri i Kosoves ndërron jetë!

lipjanipress

Turqi: Zyrtarët policorë që martohen me shkelës të kurorës e humbin punën

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli