LipjaniPress

Prishtinë, arrestohen dy të mitur për posedim të narkotikëve

Lajme

Janë arrestuar dy të mitur dje në Prishtinë për posedim të narkotikëve, bën të ditur Policia e Kosovës përmes një komunikate për media.
Në komunikatë thuhet se të arrestuar janë një burrë dhe një grua, transmeton Koha.net.

“Gjatë kontrollit te të dyshuarit është gjetur dhe konfiskuar substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë”, thotë PK.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit pasi janë intervistuar, janë liruar në procedurë të rregullt.

Facebook Comments

Related posts

Turqia do të dërgojë Holandën në Gjykatën Europiane të të Drejtave të Njeriut

lipjanipress

R E A G I M: Daim Hiseni reagonë publikisht deri tek institucionet relevante në vend

lipjanipress

Interpoli pastron listat, vetëm dy kosovarë të kërkuar publikisht (FOTO)

lipjanipress

Fillon ndërtimi i objektit të ri shkollor në fshatin Rubovc

lipjanipress

I pari i Lipjanit Imri Ahmeti me bashkëpunëtorët e tij po ashtu sot kanë vizituar punimet në Llugagji

lipjanipress

“The Telegraph” i përgjigjet Trumpit me Ritën dhe refugjatet më inspiruese

lipjanipress

DnV nis fushatën “As unë nuk votoj kandidatë të korruptuar”

lipjanipress

Mali me borë në mes të Shkupit (VIDEO)

lipjanipress

LDK lëvdon Mustafën: Rrëzimi i murit pasqyron lidership të guximshëm

lipjanipress

Gjatë Zgjedhjeve të 22 tetori pati edhe fletëvotime të prishura qëllimisht (FOTO)

lipjanipress

Vala e emigrantëve në pranverë, përgatitet edhe Kosova

lipjanipress

Rrahu gruan, arrestohet i dyshuari

Granit
Albanian
Kalo te paneli