LipjaniPress

Dialogu ‘ribashkon’ opozitën

Lajme

Shefat e Grupeve Parlamentare të opozitës nesër bashkë do të dalin në një konferencë për media.

Ka qenë lëvizja Vetëvendosje ajo që ka lëshuar për media njoftimin se nesër, në ora 13:00, në ambientet e Kuvendit, shefat e grupeve parlamentare të Vetëvendosjes, Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, dhe të Nismës për Kosovën mbajnë konferencë të përbashkët për media.

Kjo konferencë e Glauk Konjufcës, Pal Lekajt dhe Valdete Bajramit ka të bëjë me vazhdimin e bisedimeve në Bruksel.

Facebook Comments

Related posts

Familja Curri fal shoferin që ia mbyti vajzën Bleranda

lipjanipress

‘FSK’së i duhen 10 vjet që të arrijë nivelin e nevojshëm të Ushtrisë’ (Video)

lipjanipress

Raportohet se ka humbur Xhejlane Abdullahu

lipjanipress

Shteti ia deponon kundërligjshëm mbi 130 mijë euro një banke

lipjanipress

Çanak: Kosova s’është e Serbisë, këtë do ta dëshmoj edhe me ndryshime kushtetuese

lipjanipress

Mustafa kërcënon deputetët e LDK’së: Ata që s’e votojnë demarkacionin s’kanë vend në parti (Video)

lipjanipress

Kastriot Luma, zgjedhet Kryetar në Kuvendin e të Rinjve të Kosovës!

lipjanipress

Gënjen “Srbija Danas”: Kosova po furnizohet me aeroplanë e tanke nga Erdogani

lipjanipress

Edhe Lipjani pa balotazh: Kandidati i LDK’së merr 56 për qind

lipjanipress

Zgjedhjet e përgjithshme mbahen në fund të majit

lipjanipress

Të shtëna me armë në një shkollë në Francë, ka të plagosur

lipjanipress

NJOFTIM PËR DËRGIMIN E PROPOZIMEVE PËR ANËTAR KOMISIONI NGA SHOQËRIA CIVILE

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli