LipjaniPress

El Chapo deklarohet i pafajshëm

Lajme

Shefi i kartelit të Sinaloas Joaquín ‘El Chapo’ Guzmán u dorëzua në duart e autoriteteve amerikane mbrëmjen e së enjtes.

Ai është paraqitur në Gjykatë në Brooklyn të premten.

Guzman tha se nuk ndihet fajtor derisa seanca tjetër u caktua për 3 shkurt.

Derisa ishte në Meksikë, El Chapo, disa herë është ankuar për kushte të vështira në burg

Facebook Comments

Related posts

Labinot Tahiri vjen me një tjetër paralajmërim

lipjanipress

Haradinaj: Nëse Qeveria vonon projektligjin e Ushtrisë, e bëjmë deputetët

lipjanipress

Thaçi: Sulmi në Gjermani i pështirë, lutemi për të lënduarit

lipjanipress

Hashim Thaçi jep një lajm të ri për vizat! (VIDEO)

lipjanipress

“Keqardhje” e Beogradit për kohën e humbur të Kosovës me zgjedhje

lipjanipress

LDK Lipjan- Sonte vazhdojmë në TOPLIQAN

lipjanipress

Opozita kritikon komunën e Lipjanit për tejkalim të numrit të të punësuarve

lipjanipress

Gecaj: Hipokrizia nuk ka kufi (Foto)

lipjanipress

Nga kjo datë do të gjobiteni nëse s’keni gomat e dimrit dhe zinxhirët në veturë

lipjanipress

Agjenti serb: Haradinaj s’u arrestua për krime lufte, prapa tij qëndrojnë njerëz të CIA’s dhe NATO’s (Video)

lipjanipress

INTERVISTE EKSKLUZIVE – RAMUSH HARADINAJ (VIDEO)

lipjanipress

Përmbledhëje e programit të së enjëtes në Shtime gjatë përurimit të SPIN TV (VIDEO+FOTO)

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli