LipjaniPress

Gjendet i vdekur një kumanovar në rrugë

Lajme

Është gjetur pasditen e sotme një 74-vjeçar, i identifikuar nga policia me inicialet S.I., i vdekur në trotuar në rrugën “JNA” në Kumanovë.

Rastin në polici e ka paraqitur mjeku i Ndihmës së Shpejtë, i cili ka konstatuar vdekjen në vendngjarje.

Sipas informatave të para, S.I me librezë shëndetësore ishte nisur për te mjeku, por rrugës është rrëzuar dhe ka mbetur i vdekur në vend.

Policia e Kumanovës konsideron se bëhet fjalë për vdekje natyrore.

Facebook Comments

Related posts

Drama e avionit britanik në Danimarkë (Foto)

lipjanipress

Steinmeier: Bota e vjetër ka marrë fund pas ardhjes së Trumpit

lipjanipress

Deklarata ‘bombë’ e presidentes kroate për serbët

lipjanipress

Ushtari i NATO’s ka bërë diçka të mrekullueshme për Drenasin (Foto)

lipjanipress

Aksident në Vushtrri, lëndohen gjashtë femra

lipjanipress

Këto vende do të kenë reduktime të energjisë elektrike nesër

lipjanipress

“Ju tregoj datën kur do të nisë Lufta e Tretë Botërore”, flet burri që s’ka dështuar në asnjë parashikim

lipjanipress

ATË QË DO TË DUHEJ TA BËNTE KOMUNA E BËJNË QYTETARËT

lipjanipress

Selim Pacolli, AKR, Prishtinë. Foto: Atdhe Mulla 3 Mijë Euro Gjobë Selim Pacollit për Vozitjen e Kamionit të ‘Pastrimit’

lipjanipress

Këshlltarëve të Komunës së Lipjanit nuk u lejohet qasja në dokumentet zyrtare

Rexhep Isufi

I ati i Ramush Haradinaj shpreh gëzimin për 17 Shkurtin dhe mërzinë për djalin

lipjanipress

Veseli e Mustafa përplasen për afatin se kur votohet Demarkacioni

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli