LipjaniPress

Gjërat që ndryshojnë pasi filloni një lidhje

Rozë

Janë disa gjëra që ndryshojnë kur nuk jemi më vetëm, por në krahë kemi njeriun e jetës.

Disa gjëra bëhen më të vështira, disa më të lehta, por me siguri, jeta jonë bëhet më e bukur dhe më kuptimplotë.

Shihni disa nga gjërat që ndryshojnë, kur bëhemi çift:

– Nuk keni frikë të flisni për sfidat personale

– Mund të rrini vetëm me të, edhe pa folur fare

– E kuptoni se si ndihet partneri juaj, edhe vetëm duke e parë

– Mund të mos pajtoheni me të, pa u frikësuar se do ta marrë atë si mungesë respekti

– E dëshironi njëri-tjetrin, edhe kur nuk dukeni mrekullueshëm

– Nuk keni frikë t’i tregoni edhe shprehitë më të çuditshme

– E prezantoni me miqtë

– I doni miqtë e tij, po aq sa miqtë tuaj

– Argëtoheni bashkë, edhe kur nuk bëni diçka të veçantë

– Ndiheni rehat me prekjet e tij/saj./klankosova

Facebook Comments

Related posts

Ardit Gjebrea paralajmëron: Diçka e pa dëgjuar do të ndodhë në Tv Klan

lipjanipress

Desa Lya: vjen shumë shpejt me projektin e saj te radhes e cila ështē nen menagjimin e Valdrin Ahmeti dhe Ervin Gonxhi e cila edhe është pjes e labelit dhe studios Eran Pro Studio.

lipjanipress

Zbulohet çmimi i biletave për koncertin e Dua Lipës në Prishtinë

lipjanipress

Nishanet në fytyrë dhe çfarë duan të thonë ato. Një pozicion një cilësi!

lipjanipress

Burri i Adelinës: S’kanë faj politikanët që lakmojnë gruan time

lipjanipress

Nikka publikon këngën e saj me te re ‘Ani Mori Nuse’ (Video)

lipjanipress

Hetime për vizitën e Kim në Dubai

lipjanipress

Kishte vënë bast për të kryer marrëdhënie me gjithë ndjekësit, ja ku arriti (Foto +16)

lipjanipress

Dafina e lë Ledrin ‘me gisht në gojë’ (Foto)

lipjanipress

Poezi nga Nehat Dodaj

Granit

MIRSAD TAHIRI VIP ASHKANLIA NË KOSOVË (FOTO)

lipjanipress

80 kreacione të Koleksionit pranverë-verë 2017 të Vjollca Llapashticës

Press Lipjani
Albanian
Kalo te paneli