LipjaniPress

Pushimet e Ivanka Trump me të dashurën e Vladimir Putinit në Dubrovnik (Foto)

Lajme

Ivanka Trump, e bija e Presidentit Donald Trump, vitin e kaluar ka kaluar disa ditë pushimi me bashkëshortin dhe miken e tyre të ngushtë, Wendi Deng Murdoch, ish gruan e miliarderit Rupert Murdoch. Por qëllojani e dashura e kujt është ajo tani? Ajo raportohet se është në lidhje me Presidentin e Rusisë Vladimir Putin.

Trump u takua me të dashurën e Putin në Dubrovnik të Kroacisë.

Lajmet për një lidhje të mundshme në mes të Putin dhe Murdoch ka kohë që qarkullojnë. US Magazine ka raportuar marsin e kaluar se lidhja e tyre zgjat prej vitesh, pas divorcit më 2014 respektivisht 2013 dhe se është ‘serioze’.

Ndërkohë Daily Mail më 2014 kishte raportuar se Ivanka dhe Wendi janë shoqe para se Trump të shpallte kandidaturën për President.

 

Facebook Comments

Related posts

Veseli bashkëbisedon me rininë në Prizren (Foto)

lipjanipress

LËVIZJA VETËVENDOSJE-LIPJAN: GADIMJA DËSHMON PËRKRAHJEN PËR SELATIN RETKOCERIN DHE LËVIZJEN VETËVENDOSJE!

lipjanipress

Gazeta Metro: Vritet Lavdrim Muhaxheri

lipjanipress

“KEDS-i nuk iu shit vëllait turk, por e blenë ata që e shitën” [video]

lipjanipress

Kryetari i Forumit Rinor Sami Borovci me Forumin Rinor te AKR-së bejn homazhe ne prekaz.(Foto)

lipjanipress

Ministri i Financave Avdullah Hoti, paraqiti sot në mbledhjen e Qeverisë Raportin Vjetor Financiar për Buxhetin e Republikës së Kosovës, për vitin fiskal 2016.

lipjanipress

Avokati i Popullit: Kushtëzimi për pagesën e tatimit në pronë, i paligjshëm

lipjanipress

Bosch thotë se Kosovës është dashur t’i hiqen vizat në vitin 2010

lipjanipress

Hapja Zyrtare e Fushatës nga LDK-Lipjan bëhet në Gadime (te Shpella), nga ora 19:00.

lipjanipress

Veteranët shpresojnë se do të udhëheqin Agjencinë qeveritare për kategoritë e dala nga lufta

lipjanipress

Zeka: PDK’ja ka elektorat të qëndrueshëm

lipjanipress

PDK-Lipjan:Kryetari Hajrullahu vizitoi fshatin Konjuh!

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli