LipjaniPress

Shpërthim në një banes në Londër

Lajme

Policia, ambulanca dhe zjarrfikësit kanë shkuar me urgjencë tek një bllok banesash në lindje të Londrës, pas raportimeve për një shpërthim atje, njofton The Daily Telegraph

Deri në 60 zjarrfikës u tha të jenë në vendin e ngjarjes, por shkaku i shpërthimit nuk ishte i njohur menjëherë.
Zjarrfikës raportojnë që kanë të bëjnë me një zjarr në  katin e parë të sheshtë në një ndërtesë tre-katëshe./Lipjanipress.com/

Facebook Comments

Related posts

Trump bëhet bashkë më Putin për të bombarduar ISIS-in

lipjanipress

Rrëfimi i trishtë i vajzës së shitur te 70 vjeçari për seks

lipjanipress

Inaugurohet objekti muze “Ish selia Ipeshkvnore e Kosovës” në Ferizaj

Press Lipjani

SBAShK-u apel nxënësve e arsimtarëve: Nesër në orën e parë mos shkoni në shkollë

lipjanipress

Berina Berisha që po mahnit Amerikanet me veshjet e brendeve dhe markave të shtrenjëta. (Foto)

lipjanipress

Deri kur me projekte të dështuara

lipjanipress

Njoftohen të gjithë qytetarët e Komunës së Lipjanit

lipjanipress

Bukuresht: Qeveria formalisht e pezullon dekretin që nxiti protesta masive

lipjanipress

Ushtari i NATO’s ka bërë diçka të mrekullueshme për Drenasin (Foto)

lipjanipress

‘Bebe në bord’ – shoferët tani obligohen të vënë shenjat dalluese në automjete

lipjanipress

Përplasja frontale me kamionë: Ati dhe fëmija vdesin në aksident në B 462 në Dunningen të Gjermanis

lipjanipress

Tërmkolli akuzon PDK’në: Po fshiheni pas opozitës

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli