LipjaniPress

Vdekja e 27-vjeçares në Gjinekologji: Familja kërkon ekspertizë të re (Video)

Lajme

Arbenita Selimi-Spahiu vdiq gjatë lindjes së saj me 23 mars të vitit 2016.

Por, rasti i saj akoma nuk është zbardhur përfundimisht, ani se familjarët po besojnë që raporti i Obduksionit i ka bërë të fajshëm mjeket e spitalit të Gjinekologjisë në Gjilan, njofton Klan Kosova.

Por, ato tani po kërkojnë që pacientes së ndjerë t’i bëhet edhe një ekspertizë e re.

Facebook Comments

Related posts

Policia gjermane tregon se çfarë gjeti në banesën e sulmuesit kosovar në Dusseldorf

lipjanipress

Albin Kurti pikëllohet për rrënimin e murit

lipjanipress

Gazeta Metro: Vritet Lavdrim Muhaxheri

lipjanipress

Biografi nga Ylli Shala Kandidat në Asamblen Komunale nga radhet e Nisma për Kosovën.

lipjanipress

“Shkrihen” marrëdhëniet SHBA – VV. Zv/ndihmës sekretari amerikan takim me Visar Ymerin

lipjanipress

Publikohen fotografitë e të arrestuarve për sulmin kundër drejtorit të burgjeve (Foto)

lipjanipress

“Nuk mund të tërhiqet paralele në mes të Jasharit e Rugovës, sakrifica e Jasharajve është unike”

lipjanipress

Liria e medias, Kosova renditet e 82’ta

lipjanipress

Shkumbin Demolli: Njoftim Për Protest Me daten 17tetor Sheshi Skenderbeu,protestojm me Moton Duam Pun,Ftojm LVV-LDk-Alternativen dhe tëgjith qytetart të Na Bashkohen.

lipjanipress

Mbi dy orë pritje për një kontroll në QKUK

lipjanipress

97 veta përfunduan provimin e Jurisprudencës

lipjanipress

U mbajt mbledhja e 3-të me radhë e Kuvendit Komunal të Lipjanit

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli