LipjaniPress

Rrihen dhe grabiten e mitura dhe shoku i saj në qendër të Shkupit

Maqedoni

Një vajzë 16-vjeçare dhe shoku i saj 15-vjeçar, janë sulmuar dje nga një person i panjohur në bulevardin “Arradhat Partizane” në rajonin qendror të Shkupit.

Plaçkitësi u është afruar me revole pas shpine, në hyrjen e ndërtesës. E ka qëlluar vajzën me grusht në fytyrë, e pastaj me kërcënim me thikë u ka marrë dy celularë dhe 770 denarë, kurse më pas është larguar në drejtim të panjohur.

Policia po ndërmerr masa për gjetjen e autorit dhe për zbardhjen e plotë të rastit.

Facebook Comments

Related posts

Edhe ushtarët maqedonas bëjnë shqiponjën

lipjanipress

Zaev edhe më tutje nuk guxon të flasë për të drejtat e shqiptarëve

lipjanipress

Fillon sot gjysmëvjetori i dytë në shkollat e Maqedonisë

lipjanipress

Ta ndihmojmë invalidin e luftës Irfan Xhaferin

lipjanipress

VMRO këmbëngul për zgjedhje të reja

lipjanipress

LSDM premton pensione shtetërore për të gjithë qytetarët

lipjanipress

I dënuari nga grupi i Kumanovës jep një mesazh emocionues

lipjanipress

Vdekja e 4-vjeçarit nga qentë, helmim masiv i kafshëve të rrugës nëpër Maqedoni

lipjanipress

Arrestohet një Person, Tentoi të Votojë edhe për Gruan

lipjanipress

Zaev i kërkoi Ivanovit që ta tërheqë vendimin

lipjanipress

Rikthehet prej nesër bora në Maqedoni

lipjanipress

Shkupi reagon ndaj Edi Ramës: Mos u merr me Maqedoninë

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli