LipjaniPress

Polici “dëshmitar” luan me nervat e PD-së! I veshur kuqezi këndon himnin… (VIDEO)

Lajme

Oficeri i Policisë Entjol Xhelili bëri deklarata sot që goditën direkt ish-ministrin e Brendshëm Flamur Noka.

Sipas Xhelilit, Noka ka futur pajisje përgjimi dhe ka bërë përgjime me IMSI Catcher.

Në fund të dëshmisë, Entjol Xhelili i cili mbante veshur një bluzë të kuqe me shqiponjë dykrenore në gjoks, ndërsa në krahë të lidhur dy shalle, një me flamurin e amerikan dhe një tjetër me flamurin e BE, këndoi dhe himnin kombëtar.

“Kam dhe diçka të fundit, prisni”, tha Xhelili dhe hapi celularin dhe vuri të dëgjohej himni kombëtar.

Xhelili tha se ky veprim është betimi se sot në Komision ka dëshmuar të vërtetën.

Ky veprim inatosi anëtarët e djathtë, të cilët mbyllën mbledhjen e Komisionit Hetimor për IMSI Catcher.

“Kjo është shou”, tha Noka.

“Duhet ta respektojmë”, tha Çuko

Facebook Comments

Related posts

Ambasadori i Meksikës në Serbi: Jemi të përkushtuar ta ndalojmë anëtarësimin e Kosovës në të gjitha organizatat ndërkombëtare

lipjanipress

QKUK që 1 vit pa aparaturë të gastroskopisë

lipjanipress

Videoja e plotë e pjesës së dytë të dokumentarit “Njëmbëdhjetë Thikat”

lipjanipress

Turqia do të dërgojë Holandën në Gjykatën Europiane të të Drejtave të Njeriut

lipjanipress

Gashi: Sulmi ndaj avokatit i ngjashëm me sulm ndaj një gjyqtari apo prokurori

lipjanipress

Kuvajti i ekzekuton me varje 7 persona, përfshirë edhe princin

lipjanipress

Këto vende do të kenë ndërprerje të rrymës në fillim të muajit shkurt

lipjanipress

Une Florim Shala anetar i Kryesise se PDK-se – dega ne Lipjan, demantoj lajmin e meparshem te disa mediave

lipjanipress

Kelmendi thotë se Çakorri asnjëherë nuk ishte i Kosovës

lipjanipress

Erdogan: Evropa “fashiste dhe mizore”, po i ngjan Luftë së Dytë Botërore

lipjanipress

Anija e inteligjencës ruse fundoset në Detin e Zi (Video)

lipjanipress

‘Bebe në bord’ – shoferët tani obligohen të vënë shenjat dalluese në automjete

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli