LipjaniPress

E dhimbshme, shikojeni se si i moshuari rrokulliset në shkallët lëvizëse (Video)

Lajme

Kjo është videoja ku tregohet vuajtja e një të moshuari kinez, i cili u rrëzua ndërsa po ngjitej me shkallët lëvizëse dhe për rreth një minutë u rrokullis mbi to.

Ai arriti që të zbriste vetëm pasi një punonjës i sigurisë e pa skenën dhe menjëherë shkoi që të ndalonte lëvizjen.

Ngjarja ndodhi në provincën kineze të Fujian-it më 24 janar.

I moshuari shfaqet duke vënë këmbën në shkallë dhe më pas pengohet.

Edhe pse u përpoq të çohej, ai rrotullohej vazhdimisht në shkallët lëvizese. Kjo bëri që të merrte goditje në kokë dhe trup.

Facebook Comments

Related posts

12-vjeçarja vdes pas përdorimit të tepërt të deodorantit

lipjanipress

Ramushi e themelon një degë të AAK’së në Strasburg (Foto)

lipjanipress

Kryetari Ahmeti viziton ndërtimin e trotuarëve në fshatin Konjuh

lipjanipress

Kelmendi: Rinia ka shumë ide për hapjen e bizneseve të reja

Press Lipjani

PROF. DR. VEHBI IMERI MBËSHTET SELATIN RETKOCERIN PËR KRYETAR TË KOMUNËS SË LIPJANIT

lipjanipress

Kontingjenti i KFOR-it Italian dhuron donacion për klinikat e QKU-së, në vlerë 70 mijë euro

lipjanipress

Malisheva në përkrahje të Ramush Haradinajt

lipjanipress

Kurz: Ajo që është dakorduar në Bruksel duhet të zbatohet

lipjanipress

Osmani: Kur thosha se PDK-ja nuk i respekton marrëveshjet, në LDK shanin e bërtisnin

lipjanipress

Dy kosovarë në Kongresin amerikan (FOTO)

lipjanipress

Vucic: Serbët BE’në e shohin si makineri që bën presion për Kosovën

lipjanipress

Gecaj: Hipokrizia nuk ka kufi (Foto)

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli