LipjaniPress

E pazakontë në Vlorë/ Seks në makinë, vdes gjatë aktit 58-vjeçari

Lajme Shqipëri

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në qytetin e Vlorës ditën e djeshme.

Burimet nga policia bëjnë me dije për Syri.net se një 58-vjeçar ka ndërruar jetë në momentin që po kryente marrëdhënie seksuale në makinë me një 38-vjeçare.

Të njëjtat burime sqarojnë se ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Qafa e Bestrovës”, teksa çifti po kryente marrëdhënie brenda një automjeti. Hetimet për këtë ngjarje i janë dërguar Prokurorisë së Vlorës për vlerësim./SYRI.net

Facebook Comments

Related posts

Për çfarë po gëzohet këshilltari i Mustafës? (Foto)

lipjanipress

Diplomati amerikan: Zgjedhjet e parakohshme nuk janë opsion

lipjanipress

Vettingu “godet” gjyqtarët dhe prokurorët, Ambasada e SHBA-ve revokon vizat për disa prej tyre

lipjanipress

OSBE përkrah zgjedhjen e një prokurori të veçantë që merret me kërcënimet dhe mbrojtjen e gazetarëve

lipjanipress

Presidenti malazez: Ratifikimi i Demarkacionit është në interes të Kosovës

lipjanipress

Rusia i jep ultimatum Serbisë: Me ne ose me Perëndimin

lipjanipress

Muja u shkruan kolegëve: Ky është propozimi im për demarkacionin

lipjanipress

Vetëvendosje u shkon tek dyert qytetarëve për t’i thirrur për protestën e nesërme

lipjanipress

Fati i murit në Mitrovicë varet nga bisedimet në Bruksel

lipjanipress

Kryetari i Komunës Imri Ahmeti uron 7 Marsin të gjithë mësimdhënësve

lipjanipress

Policia Merr në Pyetje Deputetin Milaim Zeka për Shmangie nga Tatimi

lipjanipress

Aksident i rëndë trafiku në Fushë Kosovë, ka të lënduar

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli