LipjaniPress

Hetime për vizitën e Kim në Dubai

Rozë

Kim Kardashian ka vendosur të kalojë pak kohe në një qendër të njerëzve me aftësi të kufizuar gjatë vizitës së saj të fundit në Dubai.

Por duket se kjo vizitë ka sjellë disa telashe pasi kjo qendër është nën hetim për mosmarrjen e një aprovimi të mëparshëm për vizitën e Kim.

36-vjeçarja ka bërë një ndalesë në “Rashid Center for the Disabled” më 16 janar. Në disa postime të publikuara në rrjetet sociale, ajo është parë teksa argëtohet me disa fëmijë duke marrë pjesë nëpër aktivitete me fëmijët, të cilët mbanin veshur bluza me fytyrën e Kim, shkruan Top Channel.

Sipas gazetës “Emarat Al Youm”, hetimi është fokusuar në mënyrën se si Kim është lejuar të jetë e pranishme në këtë qendër pa marrë një lejë nga qeveria.

Facebook Comments

Related posts

Dafina e lë Ledrin ‘me gisht në gojë’ (Foto)

lipjanipress

Erona Hogjaj nga Rahoveci Finaliste Miss Suisse Francophone.

lipjanipress

Mihrija befason fansat me poza provokuese në tunelin e Kalimashit (Foto)

lipjanipress

Poezi nga Nehat Dodaj

Granit

Snoop Dogg nga Kosova” Prezanton VideoKlipin: “Zoja”

lipjanipress

Fjolla Morina nga Maldives në sallën e operacionit .

lipjanipress

Kim bëhet sërish bionde, shfaqet super seksi në Snapchat (Foto)

lipjanipress

Ardit Gjebrea paralajmëron: Diçka e pa dëgjuar do të ndodhë në Tv Klan

lipjanipress

Publikohet foto nudo e Nora Istrefit (Foto)

lipjanipress

Nishanet në fytyrë dhe çfarë duan të thonë ato. Një pozicion një cilësi!

lipjanipress

Ja si e njohin sllovenët zonjën e parë të Amerikës (Foto)

lipjanipress

Ditën e Pranverës ua zbukuron më shumë kjo modele (Foto)

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli