LipjaniPress

Mësuesja dhunon nxënësin në një Shkollë.

Lajme

Duket se problemet në shkollat shqiptare, ku mësuesit rrahin nxënësit nuk kanë të mbaruar.

Pas denoncimit të një rasti disa ditë më parë, denoncuar në emision investigativ ‘Stop’ një rast tjetër është kallëzuar në polici.

Mësohet se prindërit e një 12-vjeçarja kanë denoncuar në polici mësuesen ë një shkolle jo publike 9 vjeçare, se ajo ka ushtruar dhunë ndaj saj.

Pasi kallëzimit, menjëherë policia ka nisur procedim penal ndaj 33-vjeçares me iniciale S.N, mësuese në shkollën “Hafiz Dalliu” në kryeqytet.

Ngjarja sipas prindërve ka ndodhur një javë më parë, ku mësuesja mendohet se ka ushtruar dhunë psikologjike ndaj 12-vjeçares.

Për rastin kanë nisur hetimet ndërsa para hetuesve mësuesja ka mohuar të ketë dhunuar të miturin si psikologjikisht ashtu dhe çdo lloj dhune përfshi dhe atë fizike.

Facebook Comments

Related posts

Ambasadorja gjermane: Jemi të dëshpruar me propozimin për Ushtrinë

lipjanipress

Policia jep detaje për protestën e sotme kundër ardhjes së Vucicit në Kosovë

lipjanipress

Reçica: Asociacioni sipas ligjeve të Kosovës

lipjanipress

Ushtria siriane e krijon një batalion të përbërë vetëm nga fermat, për ta luftuar ISIS-in (Video)

lipjanipress

Pas luftës serbët e vranë vëllain e Azem Vllasit (Pamje të rënda)

lipjanipress

Me 307 vota Shpend Ahmeti udhëheq , por ky rezultat mund të përmbyset nga 1500 votat me kusht

lipjanipress

FSK stërvitet me ushtrinë e Shqipërisë – Demolli nuk e përmend në Tiranë themelin e ushtrisë së Kosovës

lipjanipress

Mandati për Qeverinë: Ivanov nesër nis konsultimet me partitë politike

lipjanipress

Shpellat e harruara nga insitucionet (Video)

lipjanipress

Ushtari i NATO’s ka bërë diçka të mrekullueshme për Drenasin (Foto)

lipjanipress

Të hënën funksionalizohet zyra për vërtetime të veteranëve (Video)

lipjanipress

Anita me puthje i uron Ramushit postin e kryeministrit (Video)

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli