LipjaniPress

Ramush Haradinaj flet nga Franca: Më ngeli merak që s’isha në përvjetorin e Rugovës (Audio)

Lajme

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka folur në një lidhje telefonike me radion e Istogut, “Radio Fontana”.

Haradinaj ka kritikuar Prishtinën zyrtare për bisedimet me Serbinë ndërsa ka thënë se procedurës për lirimin e tij po i vije fundi.

I pyetur se çfarë i ka ngelur merak në ditët e fundit, Haradinaj ka potencuar mungesën e tij në përvjetorin e presidentit Rugova dhe mundësinë për të shkuar në përurimin e presidentit të Amerikës, Donald Trump.

Lideri i AAK-së ka falënderuar shqiptarët kudo për mbështetjen e dhënë në çfarëdo forme

Facebook Comments

Related posts

Avni Nazmi Limani :kandidat pë asamblenë komunale në Lipjan

lipjanipress

Mentor Vishesella: padi në Gjykat, Padi kjo e drejtuar Partis Demokratike të Kosovës dhe Kandidatit për Kryetar Ismet Hajrullahu

lipjanipress

Alarmi i frikshëm: Bota mund të jetë në rrezik më të madh sesa përballja Rusi–Perëndim (Foto)

lipjanipress

Aktivitet pesë ditor i Qendrës Rinore për të rinjtë e komunës

Press Lipjani

LDK paralajmëron zgjedhje parlamentare në pranverë

lipjanipress

Rrëfimi i trishtë i vajzës së shitur te 70 vjeçari për seks

lipjanipress

Veseli tallet me Kurtin: Kthehu nga Norvegjia, nuk do të ketë luftë

lipjanipress

Avni Llumnica është i dyshuari tjetër për tentim-vrasjen e Azem Vllasit (Foto)

lipjanipress

Gjenerali amerikan: Mund të nis lufta në Europë

lipjanipress

Vuçiq e Bërnabiq në takim që nga ora 10, flasin për Kosovën

lipjanipress

Goditet organizata terroriste “Syri i Popullit”, arrestohen 5 persona

lipjanipress

19 vjeçari pranoi se ka kryer vrasjen, u dënua me 5 vjet burg

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli