LipjaniPress

Zjarr në një punëtori në burgun e Idrizovës

Lajme

Në burgun e Idrizovës në Shkup dje është djegur konstruksioni i çatisë së barakës të punëtorisë së zdrukthëtarisë me sipërfaqe prej rreth 20 metra katror.

Zjarri është shuar, ndërsa shkak për shpërthimin e tij është instalimi i dëmtuar elektrik.

Rastin në polici në telefon e ka paraqitur ekipi i Brigadës për mbrojtje zjarrfikëse mbrëmë në orën 10:55.

Facebook Comments

Related posts

Kryetarja e Preshevës kërkon njohjen e diplomave të Kosovës…

lipjanipress

Së shpejti fillon rregullimi i objektit social në Magurë

lipjanipress

Përfundojnë “Ditët e Agimit” – rikujtohet vepra e Agim Ramadanit

lipjanipress

Tahiri po ia sheh fundin dialogut me Serbinë

lipjanipress

Oficerja bukuroshe e FSK-së, i punon arat (Foto)

lipjanipress

PDK-Lipjan Ismet Hajrullahu, nominohet kandidat për kryetar të komunës së Lipjanit nga Partia Demokratike e Kosovës!

lipjanipress

Kreu i Bashkisë së Kukësit i prerë: S’ka takim me Ramën nëse nuk liron kuksianët

lipjanipress

VV: POLICËT E THAÇIT KIDNAPUAN STUDENTIN QË E QUAJTI ATË HAJN

lipjanipress

Zyrtari i AAK’së kritikon Shpend Ahmetin pse keqpërdori familjen për të arsyetuar jahtin

lipjanipress

Nikolic dhe Vucic nisin takimin me Mogherinin

lipjanipress

Lajmërim: Edhe pak muaj, vetëm këto vetura mund t’i importoni në Kosovë

lipjanipress

HIERARKIA E KRIMIT NË KOSOVË(VIDEO)

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli