LipjaniPress

Erona Hogjaj nga Rahoveci Finaliste Miss Suisse Francophone.

Lipjani Rozë

Erona Hogjaj nga Rahoveci 18 vjeçe e lindur dhe e rritur ne Friburg të Zvicres me profesion stomatologe përndryshe finaliste për Miss Suisse Francophone.

Erona siç behet e ditur ka oferta edhe nga shum fotograf të ndryshem dhe të njohur në Zvicer dhe më gjerë, pritet edhe të lidh kontrata si modele me shumë kompani tjera të veshmbathjeve.
Siç duket finalistes së miss Suisse një vajze të re nga Kosova i ka buzeqeshur fati dhe do’t ketë një të ardhme të ndritur si farmaciste ose si modele./Lipjanipress.com//

Facebook Comments

Related posts

Kryetari Imri Ahmeti sot në shënimin e ditës së SHFMU “Haradin Bajrami “në Magurë

lipjanipress

MIRSAD TAHIRI VIP ASHKANLIA NË KOSOVË (FOTO)

lipjanipress

Flaka Surroi: Reagon ndaj tentim vrasjes se Azem Vllasit

lipjanipress

Pse Ibrahim Rugova është figurë kaq e rëndësishme? (VIDEO)

lipjanipress

Kosovari që plagosi 9 persona me sopatë (Video)

lipjanipress

E JASHTMJA MANIFEST I SË BRENDSHMES

lipjanipress

Kryetari I komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti të martën ka mbajtur takimin publik me qytetarët e kësaj komune

lipjanipress

MBAHET MBLEDHJA E KËSHILLIT TË QENDRËS SË LËVIZJES VETËVENDOSJE! NË LIPJAN

lipjanipress

Njoftohen të gjithë qytetarët e Komunës së Lipjanit

lipjanipress

LDK-Lipjan: Baica dëshmoj se di të mbështes ata që punuan për të mirën e tyre

lipjanipress

Veseli:Fillimi i Ri është garancë për Shtetin e Kosovës dhe fuqizimin e tij (FOTO)

lipjanipress

Blerim Ruzhdi Ukaj: Biografia e Kandidatit për Asamblenë Komunale të Lipjanit nga Lëvizja Vetëvendosje!

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli