LipjaniPress

Hiqni qimet përgjithmonë veç me sodë buke

Shneta

Të mërzitur me qimet në vendet intime? Dëshironi t’i hiqni përgjithmonë?
Atëherë, duhet të përdorni këtë recetë e cila është e përbërë nga përbërës që veçse gjenden në kuzhinën tuaj, transmeton Telegrafi.

Përbërësit:

– Një lugë gjelle sodë buke

– Një gotë ujë, ose përafërsisht 250 ml ujë

Përgatitja:

Vloni ujin dhe gjatë vlimit hidhni sodën e bukës. Përzieni ato mirë.

Përdorimi:

Merrni një copë pambuku dhe futeni atë në lëngun e fituar. Pambukun e lagur vendoseni në zonën gjenitale dhe mbajeni aty tërë natën.

Në mëngjes, largojeni pambukun dhe pastrojeni lëkurën me ujë të nxehtë.

Posa të pastroni, përdorni një krem të rregullt hidratues dhe këtë e përsëritni tre herë në javë.

Kur të përfundon terapia e tretë, do të shihni rezultatet që i keni pritur!

Facebook Comments

Related posts

Kujdes: Nëse gjuha ju duket kështu, ndoshta do të pësoni sulm në zemër apo do të keni kancer!

lipjanipress

Dy kosovarë shpikin picën e zezë, mahnitet e gjithë Zvicra

lipjanipress

Nëse mendon të abortosh? Së pari shiko këtë video…

lipjanipress

Shtoni pak kripë në shampo dhe shihni rezultatin e pabesueshëm!

lipjanipress

Këto fruta ndihmojnë për aknet, anemia, astma, hemorroidet, herpesin, celulitin,..…

lipjanipress

Pasi t’i shihni 5 përbërësit rrënqethës që përdoren për parfumet luksozë, kurrë më nuk do t’i përdorni (Foto)

lipjanipress

10 ushqimet që i japin energji organizmit të njeriut

lipjanipress

Jeni ndarë por vazhdoni ta duani partnerin, ja si ta tejkaloni këtë periudhë

lipjanipress

Ushqimet më të mira për të forcuar muskujt tuaj

lipjanipress

Kanabisi edhe si ilaq shërues.(Video)

lipjanipress

Duhani, shkaktar i 85 për qind të rasteve me kancer në mushkri

lipjanipress

Ja pse është e dëmshme të pastroheni shpesh

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli