LipjaniPress

Çantë e dyshimtë afër shkollës fillore “Elena Gjika”

Lajme

Një çantë e dyshimtë është gjetur afër shkollës fillore “Elena Gjika”, dyshohet të jetë mjet shpërthyes.

Policia ka dalë në vendi e ngjarjes dhe në çdo çast pritet edhe njësiti i deminimit.

Një person që ishte i pranishëm në vendin e ngjarjes ka treguar për lajmi.net se çfarë ka parë afër shkollës “Elena Gjika” rreth mjetit të dyshimtë.

“Po dyshohet për eksploziv. Tash është koha e nxansave që lirohen prej shkolles Elena Gjika. Unë e kom thirr policinë tash po presim”, tha Fitim Maloku për lajmi.net

Facebook Comments

Related posts

Hoxhaj viziton Malajzinë, bashkëpunimi ekonomik me interes reciprok

lipjanipress

E tmerrshme: “Shteti Islamik” nis të bombardojë edhe me dronë (Video)

lipjanipress

Një muaj paraburgim policit dhe zyrtarit të Shërbimeve Korrektuese për armëmbajtje pa leje

lipjanipress

Bilall Sherifi i përgjigjet Anton Berishës: Mos e fut hundën ku nuk e ke vendin

lipjanipress

Greqia rinis garën e armatimit me Turqinë, 5 miliardë euro shpenzime

lipjanipress

Rritet niveli i ujit në lumenjtë e Maqedonisë

lipjanipress

Gjendet një bombë e Luftës së Dytë Botërore në Selanik, evakuohen 50 mijë banorë

lipjanipress

‘FSK’së i duhen 10 vjet që të arrijë nivelin e nevojshëm të Ushtrisë’ (Video)

lipjanipress

Çelaj, i gatshëm të kandidojë për kryetar të Prishtinës (Video)

lipjanipress

Ish Kryeministri i Kosoves ndërron jetë!

lipjanipress

Gecaj godet prapë Vetëvendosjen: Nga pushteti na largojnë veç nëse na vrasin rrugëve (Video)

lipjanipress

Krasniqi për bisedën e Thaçit me Vuçuiqin: Kush u gëzua më shumë

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli