LipjaniPress

Dybala zhgënjen Unitedin (Foto)

Sport

Paulo Dybala nuk dëshiron të transferohet në Manchester United
Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala dëshiron që gjatë verës së ardhshme të largohet nga Italia, pas raporteve jo të mira me trajnerin Massimiliano Allegri.

Për lojtarin interesim kishte shprehur Manchester United, por Dybala nuk dëshiron të transferohet në Old Trafford, shkruan Daily Mirror.

Dëshira e argjentinasit është që të luaj në La Liga te Real Madrid ose Barcelona. /Express/

Facebook Comments

Related posts

Dëshiron të fitoni sot në bastore, atëherë provoni këto ndeshje

lipjanipress

Conte në garë me Mourinhon për yllin e Benficas (Foto)

lipjanipress

Kovacic a je normal? (Video)

lipjanipress

Nuk ndalet Guardiola, Man City arrin marrëveshje me mesfushorin brazilian

lipjanipress

Talenti i madh lipjanas transferohet tek skuadra austriake që udhëhiqet nga trajneri i njohur

lipjanipress

Neymar paralajmëron Realin

lipjanipress

Lampard e do Iscon ne Chelsea

Granit

KF “Arbria” meritojnë falenderim të veçantë.

lipjanipress

Reali merr një lajm të keq para ndeshjes me Celtan

lipjanipress

One Life dhuron donacion për dy ekipe të Ligës totale në Ferizaj KF GZIMI dhe KF ASHKANET ku këta 24 lojtarë u furnizuan me ndresa dhe trenerka.

lipjanipress

Formohet Klubi 2 Futbollistik “KF-Lipjani”

lipjanipress

Benzema paralajmëron Mbappen

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli