LipjaniPress

Komuna e Lipjanit ndër komunat e para me sistem të prokurimit elektronik (Foto)

Lipjani

Komuna e Lipjanit është njëra ndër komunat e para që nga java e kaluar ka filluar me prokurimin elektronik e-Prokurimi.

Me këtë shërbim tani Komuna e Lipjanit vazhdon të ngrit edhe më tutje transparencën dhe llogaridhënien, ku të gjitha procedurat kanë filluar të zhvillohen përmes këtij sistemi elektronik dhe se çdo aktivitet nga autoriteti kontraktues i Komunës së Lipjanit është në nivelin më të lartë të transparencës.

Facebook Comments

Related posts

Kosovari që plagosi 9 persona me sopatë (Video)

lipjanipress

Përkujtohet heroi i kombit Ismet H. Asllani në Lipjan.

Press Lipjani

Salla Rinore nuk kishte hapësirë të duhur për ti pranuar të gjithë këta anëtarë dhe simpatizues të cilët bartnin flamuj partiak dhe shtetëror(FOTO+VIDEO)

lipjanipress

Kuvendi i Komunës ka mbajtur mbledhjen e 8-të me radhë

Press Lipjani

Posta gjermane kërkon punëtorë nga Kosova

lipjanipress

Rinia e AAK-se ne Lipjan per Ramushin Kryeminister!

lipjanipress

Kryetari Ahmeti viziton ndërtimin e trotuarëve në fshatin Konjuh

lipjanipress

Kryetari Ahmeti nënshkruan kontratat për subvencionimin e Klubeve Sportive

lipjanipress

HOMAZHE NË VARREZAT E DËSHMORËVE NË RIBAR TË MADH DHE ZLLAKUQAN

lipjanipress

Bujani që vetëm para pak ditësh ka formuar nëndegën e Nismës, po tregon që çdo ditë po e rritë përkrahjen për kandidatin për kryetar të Lipjanit z.Heset Sahiti, duke u bazuar në programin tij zgjedhor.

lipjanipress

Kandidati për kryetar z. Heset Sahiti shpalosi edhe në Gllogoc programin për qeverisjen 4 vjeçare në Lipjan.

lipjanipress

SBAShK-u apel nxënësve e arsimtarëve: Nesër në orën e parë mos shkoni në shkollë

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli