LipjaniPress

Policia bllokon hyrjen e “Grandit”, e dyshimtë një veturë me regjistrim të Beogradit

Lajme

Policia e Kosovës ka bllokuar hyrjen e hotelit “Grand” në kryeqytet, pasi ka marrë informata për një automobil të dyshimtë me targa të Beogradit.

Zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Florije Ahmeti, ka konfirmuar rastin për Koha.net duke thënë se policia është duke u marrë me rastin, por pa dhënë detaje të tjera.

“Një model Opel ngjyrë hiri është gjetur i braktisur sot rreth orës 16:00 para hyrjes së Grandit. Policia është duke u marrë me të”, ka deklaruar ajo.

 

Facebook Comments

Related posts

Berina Berisha që po mahnit Amerikanet me veshjet e brendeve dhe markave të shtrenjëta. (Foto)

lipjanipress

Njihuni me nofkat e komandantëve gjatë luftës kush ishin, Korbi, Gjermani, Gazetari…

lipjanipress

Mohgerini ndryshon agjendën, në Kosovë vjen të shtunën

lipjanipress

Janë bërë hit në internet, por e vërteta për to është shokuese

lipjanipress

Shënohet viktima e parë nga sulmi në Londër

lipjanipress

Policia jep detaje për djegien e zyrave të partisë serbe në Mitrovicën e Veriut

lipjanipress

Ramiz Kelmendi ‘godet’ Shpend Ahmetin: Duaje tënden me jahte, vodka ruse e përcjellëset e Serbisë

lipjanipress

Gashi: Sulmi ndaj avokatit i ngjashëm me sulm ndaj një gjyqtari apo prokurori

lipjanipress

Zvicerani e plagos të riun kosovar

lipjanipress

Hoxhaj: Serbia po përgatit skenarë të tjerë të provokimeve në rajon

lipjanipress

97 veta përfunduan provimin e Jurisprudencës

lipjanipress

Asnjë qeveri s’mund ta ndalë punën e Gjykatës Speciale

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli