LipjaniPress

Aktualisht qetësi totale në Mitrovicë

Lajme

Pas raportimeve në lidhje me zhvillimet e fundit rreth murit, Klan Kosova raporton se edhe në këto momente gjendja në veri të Mitrovicës është në qetësi totale.

Gjatë ditës në afërsi të urës kryesore të Ibrit në Mitrovicë, qytetarë serbë u mblodhën për të protestuar pas disa paralajmërimeve për mundësi të prishjes së murit të ndërtuar.

Situata aktualisht në Mitrovicë është e qetë.

Facebook Comments

Related posts

Grupi Koha tenton të fitojë financiarisht nga plagosja e Azem Vllasit

lipjanipress

El Chapo deklarohet i pafajshëm

lipjanipress

Komisioni për Punë të Brendshme e kërkon për raportim drejtorin e policisë

lipjanipress

Njoftohen të gjitha klubet sportive cilat aktivitetin sportiv e zhvillojnë në Komunë e Lipjanit

lipjanipress

Hashim Thaçit i vjen edhe një goditje e papritur nga SHBA-ja (FOTO)

lipjanipress

Kryetari Ahmeti vizitoi disa nga projektekt që janë drejt finalizimit

lipjanipress

Kjo është letra e Thaçit drejtuar Veselit pas tërheqjes nga iniciativa për ushtri (DOKUMENT)

lipjanipress

Suedia rikthen shërbimin e detyrueshëm ushtarak

lipjanipress

Rrëfimi i pilotit kosovar, i licencuar dhe i papunë

lipjanipress

Kerkohen 10 mjeshter ne gjermani Darmstadt

lipjanipress

Punëtori për hartimin e Rregullores së re për subvencionet

Press Lipjani

Veseli: Do ta bëjmë ushtrinë për të garantuar të ardhmen e fëmijëve tanë

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli