LipjaniPress

Deda tregon pse dështoi FER-i

Lajme

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Ilir Deda thotë se në kohën kur u krijua FER-i, atë dhe themeluesin tjetër të partisë Shpend Ahmetin nuk e njihnin qytetarët.

Kjo sipas tij është arsyeja e rezultatit të FER-it dhe tash kjo gjë ka ndryshuar.

Deda theksoi në Rubikon të KTV-së se tashmë ai e të tjerët i kanë dëshmuar Kosovës kapacitetet e tyre.

Facebook Comments

Related posts

Ish-kryeministrit Bajram Rexhepi i keqësohet gjendja shëndetësore

lipjanipress

Raportohet se ka humbur Xhejlane Abdullahu

lipjanipress

E rrahu dhe e la të zhveshur ish-të dashurën në rrugët e Shkupit

lipjanipress

LËVIZJA VETËVENDOSJE-LIPJAN: GADIMJA DËSHMON PËRKRAHJEN PËR SELATIN RETKOCERIN DHE LËVIZJEN VETËVENDOSJE!

lipjanipress

Letër Dërguar Albin Kurtit,

lipjanipress

Urdhri i Trump-it për dëbimin e myslimanëve nga SHBA i detyron ata të kthehen në Irak

lipjanipress

Mesazhe paqeje e tolerance për Kurban Bajram

lipjanipress

BE kundër pezullimit të dialogut: Nuk kontribuon në normalizim të marrëdhënieve Kosovë-Serbi

lipjanipress

Pas sulmit terrorist në Londër, Parlamenti merr një vendim

lipjanipress

Shala tregoj që i takon NISMA-së dhe që NISMA i takon Shalës(VIDEO+FOTO)

lipjanipress

Tërmkolli akuzon PDK’në: Po fshiheni pas opozitës

lipjanipress

Këto janë arsyet që Prokuroria ngriti aktakuzë kundër Shukri Bujës dhe 8 bashkëpunëtorëve të tij

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli