LipjaniPress

Edi Rama në AKK: Procesi i Ramushit do të përfundojë ashtu siç duhet

Lajme

Gjatë takimit të kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama me partinë e Ramush Haradinajt, AAK, ka thënë se procesi i Ramushit do të përfundojë ashtu siç duhet
Nënkryetari i AAK’së, Ardian Gjini ka thënë se kryeministri Rama e ka nderuar Ramush Haradinajn me vizitën e tij, shkruan Gazeta Express.

Rama në këtë takim ka treguar se kanë diskutuar për situatën në përgjithësi, përveç atyre se në çka po kalon Haradinaj.

Ndër tjera, Rama ka thënë se uron dhe beson se procesi ndaj Haradinajt do të përfundoj ashtu siç duhet, beson se do të lirohet shumë shpejtë.

Ai ka thënë gjithashtu se ky është momenti për fshirjen përfundimtare të këtyre listave të urdhër-arresteve.

Facebook Comments

Related posts

Familja gjakovare ua falë gjakun e dy djemve familjes nga Peja

lipjanipress

A duhet shkuar në zgjedhje të parakohshme sipas kryeministrit Mustafa?

lipjanipress

“KEDS-i nuk iu shit vëllait turk, por e blenë ata që e shitën” [video]

lipjanipress

Myslimanja e parë pilote ushtarake në Amerikë (FOTO)

lipjanipress

LOJA E PISTË ME DURIMIN QYTETAR

lipjanipress

LDK Lipjan- Sonte vazhdojmë në TOPLIQAN

lipjanipress

Haradinaj i kundërpërgjigjet LDK’së: Po duan ta frikësojnë administratën

lipjanipress

PDK-Lipjan: z. Hajrullahu viziton Tregun e Gjelbërt në Lipjan

lipjanipress

Lëvizja “Stop Operacionit Soros”: Uashingtoni ta revidojë punën e USAID-it në Maqedoni

lipjanipress

Përurohet Qendra e Paraburgimit në Prishtinë objekt me standarde të larta.

lipjanipress

Rrëfimi i trishtë i vajzës së shitur te 70 vjeçari për seks

lipjanipress

Hoti: Tryezat po i bëjmë për të caktuar datë të zgjedhjeve

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli