LipjaniPress

Akulli në ndërtesa rrezikon kalimtaret edhe në trotuare.(FOTO)

Lipjani

Sod rreth orës 10:30 alarmohen Policia dhe Zjarrefikisit e Lipjanit shkaku i nje cope bukur të madhe akulli që do të ishte fatale (vdekjeprurse) per jeten e qdo qytetari por fal sherbimit policor dhe zjarrfiksve u evitua edhe ky problem pa asnje dëm material apo ndonjë qytetari kalimtar./Lipjanipress.com//

Facebook Comments

Related posts

Fuqizimi i të rinjve nga komunitetet Rom, Ashkali dhe Egjiptian në avokim për të siguruar ofrim më të mirë të shërbimeve shëndetësore në Kosovë.

lipjanipress

LAVDI PËR JETËN DHE VEPRËN E ISMET ASLLANIT (KOMANDAT PRAPASHTICA).

lipjanipress

PDK-Lipjan, nominon z. Shukri Bujën për kryetar të Lipjanit!

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka pritur në vizitë Kryeministrin e Kosovës Ramush Haradinaj

lipjanipress

AKR mbështet protestën e së shtunës me Ramushin.

lipjanipress

H.S.Zeneli: Nait, mbushu me forcë dhe eja në debat (Foto)

lipjanipress

170 mijë euro për ndërtimin e shtratit të lumit Sitnica

lipjanipress

Bekim Olluri zgjedhet anëtar i Kryesisë së Forumit Rinor të AKR-së në nivel Qendror.

lipjanipress

Në Kolegjin “Mehmet Akif”mbahet ceremonia e diplomimit të maturantëve të gjeneratës së 12-të

lipjanipress

ATË QË DO TË DUHEJ TA BËNTE KOMUNA E BËJNË QYTETARËT

lipjanipress

Hapja Zyrtare e Fushatës nga LDK-Lipjan bëhet në Gadime (te Shpella), nga ora 19:00.

lipjanipress

Flakadon Gani Banushi: kandidat pë asamblenë komunale në Lipjan

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli