LipjaniPress

Fotot e rralla: Ana e butë e presidentit të ri amerikan

Bota Lajme

E çfarë nuk ka shkruar media gjatë kësaj kohe për Donald Trump, presidentin e ri të SHBA.

E kanë portretizuar si njeriun që do sjellë kaq shumë dëme dhe shkatërrim.

Megjithatë Daily Mail publikoi një album me foto të rralla të Trump.

Sipas DM, ato tregojnë anën tjetër të Trump, anën e butë të tij.

Fotot janë pjesë e një albumi të një koleksionisti nga Florida dhe mendohet se janë bërë nga gruaja e parë e Trump, çekja Ivana.

Facebook Comments

Related posts

Këshilli i Prindërve kundërshton grevën e nesërme

lipjanipress

Sulmuesi i Vehbi Kajtazi, ende në paraburgim

lipjanipress

Agjenti serb: Haradinaj s’u arrestua për krime lufte, prapa tij qëndrojnë njerëz të CIA’s dhe NATO’s (Video)

lipjanipress

Derisa Mustafa fliste, deputetët.

lipjanipress

Urdhri i Trump-it për dëbimin e myslimanëve nga SHBA i detyron ata të kthehen në Irak

lipjanipress

Prej prillit Policia e Kosovës me uniformën e Kosovës, nis misionin në vendet e BE-së

lipjanipress

Zyrtari i AAK’së kritikon Shpend Ahmetin pse keqpërdori familjen për të arsyetuar jahtin

lipjanipress

Thyhet një pikë e Western Union-it dhe Mobi Shop Endrin në Lipjan

lipjanipress

Haradinaj për AFP: Dialogu mund të vazhdojë vetëm nëse Serbia e njeh Kosovën

lipjanipress

NJOFTIM PUBLIK PËR DËRGIMIN E PROPOZIMEVE PËR ANËTAR TË KOMITETIT KOMUNAL VEPRUES NGA PËRFAQËSUESIT E ORGANIZATAVE TË SHOQËRISË CIVILE

lipjanipress

Kuvendi fton deputetët për seancën e 3 gushtit – Këto janë pikat e rendit të ditës

lipjanipress

Jakup Krasniqi:NË NËNTËMBËDHJETË VJETORIN E FLIJIMIT BIBLIK PËR LIRI (Foto)

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli