LipjaniPress

Reali merr një lajm të keq para ndeshjes me Celtan

Sport

Luka Modric nuk do të jetë në dispozicion të Zineidne Zidanes për ndeshjen e së dielës ndaj Celta Vigos

Mesfushori i Real Madridit, Luka Modric u rikthye të enjten në stërvitje, pas lëndimit që e kishte pësuar javë më parë.

Por, kroati nuk do të luajë të dielën në ndeshjen ndaj Celta Vigos, shkruan e përditshmja sportive madrilene, Marca.

Zidane nuk dëshiron ta rrezikoj Modricin, pasi i duhet për ndeshjen e parë të Ligës së Kampionëve ndaj Napolit.

Por, lajm i mirë për Realin është se James, Marcelo dhe Pepe kanë stërvitur normalisht, derisa fushës i janë rikthyer edhe Bale dhe Carvajal. /express/

Facebook Comments

Related posts

Katastrofë, kjo nuk i ka ndodhur më parë Cristiano Ronaldos (Foto/Video)

lipjanipress

??Zyrtarisht edhe Kampion ne Golem -Durrës , pa asnje humbje PARAFATOSAT U – 13 ??

lipjanipress

Benzema paralajmëron Mbappen

lipjanipress

Kovacic a je normal? (Video)

lipjanipress

Neymar paralajmëron Realin

lipjanipress

Zyrtare: KF Minatori bëhet me trajner të ri

Granit

Conte në garë me Mourinhon për yllin e Benficas (Foto)

lipjanipress

KF Ulpiana nuk i paguan lojtarët mbeten me gishta ne goj qe dy muaj

lipjanipress

KRYETARI VETËVENDOSJES NË LIPJAN SELATIN RETKOCERI DO TË JETË NË STADIUMIN E QYTETIT KU ZHVILLOHET DERBI LOKAL ULPIANA – ARBËRIA

lipjanipress

SAS seasonal summer 2018 routes – 5 new destination & 27 new non-stop routes

lipjanipress

Juventus iu rikthehet fitoreve (Video)

lipjanipress

Nuk ndalet Guardiola, Man City arrin marrëveshje me mesfushorin brazilian

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli