LipjaniPress

Stoltenberg: Të implementohen marrëveshjet e arritura në Bruksel

Lajme

Sekretari i NATO’s, Jens Stoltenberg ka thënë se sot ka biseduar me Federica Mogherinin, me të cilën u pajtuan se marrëveshjet e arritura në Bruksel duhet të implementohen
“Sot kam folur me Federica Mogherinin. Ne e mbështesim vazhdimin e dialogut, sepse ky është shtegu i të ardhmes së Kosovës dhe rajonit”, tha Stoltenberg, shkruan Express.

Facebook Comments

Related posts

Deputeti i PDK’së bën thirrje që të prishet koalicioni me LDK’në

lipjanipress

Kocijancic tregon se për çfarë do të bisedohet në Bruksel

lipjanipress

Kroatëve po iu pengon arrestimi i Haradinajt, akuzojnë Serbinë

lipjanipress

Gjermania i dëbon 26 emigrantë afganë

lipjanipress

Kosova nuk ka bërë mjaft për minoritetet, thotë O’Connell

lipjanipress

Merkel paralajmëron Trumpin për masat proteksioniste

lipjanipress

Vetëvendosje: Nëse zgjedhjet nuk manipulohen, PDK do të jetë në opozitë

lipjanipress

Deputetja e Vetëvendosjes e pranon se Shpend Ahmeti ishte në jaht, ankohet për reagimet

lipjanipress

LDK-Lipjan: Smallusha i thotë PO kryetarit Imri Ahmeti dhe LDK-së

lipjanipress

Thaçi: BE nuk po i kupton deputetët që s’i hapin rrugë liberalizimit të vizave

lipjanipress

Hahn: Kodi telefonik rezultat i dialogut Kosovë – Serbi

lipjanipress

PUNËTORI PËR TË MBËSHTETUR KOMUNITETET E TË MËSUARIT SË BASHKU

Press Lipjani
Albanian
Kalo te paneli