LipjaniPress

Mbi 100 të vdekur nga ortekët në Afganistan dhe Pakistan (Foto)

Lajme

Reshjet e dendura të borës dhe ortekët kanë goditur Afganistanin dhe Pakistanin ndërsa shumë persona kanë humbur jetën dhe qindra të tjerë rezultojnë të zhdukur.

Ne Afganistan rreth 100 persona kanë humbur jetën në tre ditët e fundit.

Shumë banesa janë shkatërruar tërësisht ndërsa shumë njerëz kanë mbetur të bllokuar nën dëborë.

Facebook Comments

Related posts

Partitë politike marrin mbi 4 milionë euro nga buxheti, por s’njoftojnë për menaxhimin e tyre (Video)

lipjanipress

Nikoliq: Thaçit ia zgjata dorën, por i thashë se je kriminel

lipjanipress

Pse e armatosi Rusia Serbinë 1 muaj para tensioneve me Kosovën?

lipjanipress

Nëna e dy fëmijëve nxirret nga barku i pitonit gjigant

lipjanipress

Erdogan i quan “mbetje naziste dhe fashiste” holandezët

lipjanipress

Ja sa do t’i kushtonte Kosovës krijimi i njësisë së helikopterëve

lipjanipress

AAK arrin marrëveshje koaliconi me dy parti (Foto)

lipjanipress

Nga kjo datë do të gjobiteni nëse s’keni gomat e dimrit dhe zinxhirët në veturë

lipjanipress

Në Kolegjin “Mehmet Akif”mbahet ceremonia e diplomimit të maturantëve të gjeneratës së 12-të

lipjanipress

Kanabisi edhe si ilaq shërues.(Video)

lipjanipress

Mirjeta Kalludra, deputetja e LDK-së që votoi kundër rezolutës për Haradinajn (Doku)

lipjanipress

KANDIDATI PËR KRYETAR SELATIN RETKOCERI VIZITOI SHOQATËN E VETERANËVE TË UÇK-SË

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli