LipjaniPress

Dafina e lë Ledrin ‘me gisht në gojë’ (Foto)

Rozë

Është njëra ndër këngëtaret më të njohura e më të dashura për publikun. Bëhet fjalë për këngëtaren Dafina Zeqiri.

Dafina gjatë karierës së saj kishte shumë suksese. Por përveç kësaj Dafina shpesh ishte lajm i medieve rozë për jetën e saj personale.

Një raport shumë të afërt e shumë bashkëpunime kishte edhe me reperin e njohur Ledri Vula,transmeton Gazeta Express.

Por ky raport me Ledrin si duket ka përfunduar, pasi që këngëtarja e ka fshirë Ledrin nga lista e personave që ajo ndjek në Instagram.

Se çka e ka detyruar Dafinën të marrë këtë veprim ,mbetët të shihet.

Facebook Comments

Related posts

Hetime për vizitën e Kim në Dubai

lipjanipress

Mihrija befason fansat me poza provokuese në tunelin e Kalimashit (Foto)

lipjanipress

80 kreacione të Koleksionit pranverë-verë 2017 të Vjollca Llapashticës

Press Lipjani

Ja si e njohin sllovenët zonjën e parë të Amerikës (Foto)

lipjanipress

Nishanet në fytyrë dhe çfarë duan të thonë ato. Një pozicion një cilësi!

lipjanipress

MIRSAD TAHIRI VIP ASHKANLIA NË KOSOVË (FOTO)

lipjanipress

Ardit Gjebrea paralajmëron: Diçka e pa dëgjuar do të ndodhë në Tv Klan

lipjanipress

Kim bëhet sërish bionde, shfaqet super seksi në Snapchat (Foto)

lipjanipress

Erona Hogjaj nga Rahoveci Finaliste Miss Suisse Francophone.

lipjanipress

Kishte vënë bast për të kryer marrëdhënie me gjithë ndjekësit, ja ku arriti (Foto +16)

lipjanipress

Gjërat që ndryshojnë pasi filloni një lidhje

lipjanipress

Burri i Adelinës: S’kanë faj politikanët që lakmojnë gruan time

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli