LipjaniPress

Dëshiron të fitoni sot në bastore, atëherë provoni këto ndeshje

Sport

Parashikimet e sotme janë:
VfB Stuttgart- Fortuna Dusseldorf 1

Braga- Estoril 1

Maritimo- Moreirense 1

Achilles- FC Eindhoven 2

NAC Breda- Dordrecht 1

Jong PSV- VVV Venlo 2

Servette- FC Zurich 2

Granada CF- Las Palmas X2

Valenciennes- Le Havre X

Facebook Comments

Related posts

One Life dhuron donacion për dy ekipe të Ligës totale në Ferizaj KF GZIMI dhe KF ASHKANET ku këta 24 lojtarë u furnizuan me ndresa dhe trenerka.

lipjanipress

KRYETARI VETËVENDOSJES NË LIPJAN SELATIN RETKOCERI DO TË JETË NË STADIUMIN E QYTETIT KU ZHVILLOHET DERBI LOKAL ULPIANA – ARBËRIA

lipjanipress

SAS seasonal summer 2018 routes – 5 new destination & 27 new non-stop routes

lipjanipress

Juventus iu rikthehet fitoreve (Video)

lipjanipress

??Zyrtarisht edhe Kampion ne Golem -Durrës , pa asnje humbje PARAFATOSAT U – 13 ??

lipjanipress

Formohet Klubi 2 Futbollistik “KF-Lipjani”

lipjanipress

RONALDO LA PRAPA MESSIN, FITON NJË ÇMIM TJETËR

lipjanipress

Lampard e do Iscon ne Chelsea

Granit

⚽️Turniri Tradicional në ⚽️futbollin e vogël ⚽️“Xhavit Kozhani”- BURGIA

lipjanipress

KF Ulpiana nuk i paguan lojtarët mbeten me gishta ne goj qe dy muaj

lipjanipress

Dybala zhgënjen Unitedin (Foto)

lipjanipress

Reali merr një lajm të keq para ndeshjes me Celtan

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli