LipjaniPress

Oficeri i policisë ia përplas hajnit kokën për makine (Video +16)

Lajme

Është kapur në kamera momenti kur një oficer i policisë ia përplas kokën hajnit të dyshuar për xhamit të parmë të makinës, pasi që i dyshuari e kishte goditur oficerin në Dublin.

Në video shihet i dyshuari duke folur me oficerët e policisë pranë një makine të parkuar në rrugë, transmeton Express.

Dhe papritmas, ai shihet duke e sulmuar njërin nga oficerët.

Por, ajo çka pason më pas është edhe më keq për të, pasi oficeri ia përplasë kokën për xhamit të veturës.

Facebook Comments

Related posts

Aksidentohet autobusi, 28 të vdekur (FOTO)

lipjanipress

Zëvendësdrejtori i AKI-së s’shkon për të raportuar para Komisionit për gylenistët

lipjanipress

Vetëvendosje fsheh përplasjet e Shpend Ahmetit me Albin Kurtin (VIDEO)

lipjanipress

Gjykata merr vendim për Milaim Zekën, e lë në arrest shtëpiak

lipjanipress

Historia prekëse e ushtarit që shërbeu në Kosovë (Video)

lipjanipress

Asfaltohet rruga e fshatit Resinovc

lipjanipress

Medikamente me vlerë 240 mijë dollarë për QKUK nga Direct Relief

lipjanipress

Raportohet se ka humbur Xhejlane Abdullahu

lipjanipress

AAK Dega Lipjan- Prezanton Asamblen

lipjanipress

Fotot e rralla: Ana e butë e presidentit të ri amerikan

lipjanipress

Brukseli, liderëve të Kosovës dhe Serbisë: Qetësohuni

lipjanipress

Këto janë vendet që nesër do të mbesin pa rrymë

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli