LipjaniPress

Publikohet foto nudo e Nora Istrefit (Foto)

Rozë

Nora Istrefi u shfaq pa të brendshme në klipin e ri me Ermalin por kjo nuk është risi.

Ajo njihet për ekspozimet e saj hot, por imazhet të cilat qarkullojnë së fundi në rrjetet sociale kanë ndezur jo pak komente ndaj këngëtares.

Shikoni më poshtë imazhet e nxehta të këngëtares.

Facebook Comments

Related posts

Poezi nga Nehat Dodaj

Granit

Nishanet në fytyrë dhe çfarë duan të thonë ato. Një pozicion një cilësi!

lipjanipress

80 kreacione të Koleksionit pranverë-verë 2017 të Vjollca Llapashticës

Press Lipjani

Nikka publikon këngën e saj me te re ‘Ani Mori Nuse’ (Video)

lipjanipress

Ditën e Pranverës ua zbukuron më shumë kjo modele (Foto)

lipjanipress

Berina Berisha që po mahnit Amerikanet me veshjet e brendeve dhe markave të shtrenjëta. (Foto)

lipjanipress

Kishte vënë bast për të kryer marrëdhënie me gjithë ndjekësit, ja ku arriti (Foto +16)

lipjanipress

Ardit Gjebrea paralajmëron: Diçka e pa dëgjuar do të ndodhë në Tv Klan

lipjanipress

Mihrija befason fansat me poza provokuese në tunelin e Kalimashit (Foto)

lipjanipress

Gjërat që ndryshojnë pasi filloni një lidhje

lipjanipress

Shuki nervozohet keq në emision, shikoni çfarë bën (Video)

lipjanipress

Desa Lya: vjen shumë shpejt me projektin e saj te radhes e cila ështē nen menagjimin e Valdrin Ahmeti dhe Ervin Gonxhi e cila edhe është pjes e labelit dhe studios Eran Pro Studio.

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli