LipjaniPress

Skandal në kopshtet e Tiranës! Edukatorja veprim të turpshëm me fëmijën (Foto)

Lajme Shqipëri

Gjesti që bën edukatorja me një nga fëmijët e kopështit në kryeqytet ka shkaktuar shumë debat në rrjetet sociale dhe kanë qenë pikërisht prindërit e fëmijëve të cilët kanë reaguar ashpër.

Edukatorja është ulur në dysheme, e veshur me taka të larta të papërshtatshme dhe me xhup, ka kapur dorën e një prej vogëlushëve dhe e ka futur në gojë, ndërkohë që fëmijët e tjerë e shohin atë.

Prindërit i lënë fëmijët në dorën e kujdestareve të cilat duhet të përcjellin kulturë dhe t’i edukojnë fëmijët.

Por siç duket dhe nga fotoja, institucionet e përkujdesit të fëmijëve nuk e kryejnë rolin siç duhet në përcjelljen e vlerave, kujdesit dhe edukimit të të vegjëlve. /newsbomb.al/

Facebook Comments

Related posts

KQZ-ja mund të mbetet pa kryetar

lipjanipress

LOJA E PISTË ME DURIMIN QYTETAR

lipjanipress

Gazetari amerikan pas qëndrimit në Mitrovicë: Në Kosovë, paqja është e ndërtuar mbi ndarjen

lipjanipress

Gjenerali amerikan: Mund të nis lufta në Europë

lipjanipress

Ballkani kaplohet nga moti i lig

lipjanipress

Harrojeni Gjermaninë, ky vend hapi rrugën për punësim dhe “letra”, ja si mund t’i merrni shumë lehtë

lipjanipress

Franca vë në shënjestër grupet kriminale shqiptare ne qytetin Bourg-en-Bresse(FOTO)

lipjanipress

Kush e do Vizën B, tash e tutje duhet ta bëjë këtë gjë

lipjanipress

Ministri i Brendshëm izraelit përdor qepën që të përlotet (Video)

lipjanipress

Zaev sot në Gjykatë për seancën e re të rastit “Ryshfeti”

lipjanipress

Gratë e mjelin veten si protestë kundër shfrytëzimit të lopëve (VIDEO)

lipjanipress

Pushimet e Ivanka Trump me të dashurën e Vladimir Putinit në Dubrovnik (Foto)

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli