LipjaniPress

Mihrija befason fansat me poza provokuese në tunelin e Kalimashit (Foto)

Rozë

Mihrije Braha është njëra ndër këngëtaret më të njohura në vend.

Miki shpesh është përfolur edhe për mënyrën se si ajo pozon, transmeton Gazeta Express.

Së fundmi ajo në profilin e saj në Instagram ka postuar një fotografi provokuese.

Por ajo që bie në sy është vendi që ka zgjedhur. Ajo ka bërë fotografi në tunelin e Kalimashit.

Facebook Comments

Related posts

Zbulohet çmimi i biletave për koncertin e Dua Lipës në Prishtinë

lipjanipress

80 kreacione të Koleksionit pranverë-verë 2017 të Vjollca Llapashticës

Press Lipjani

Kishte vënë bast për të kryer marrëdhënie me gjithë ndjekësit, ja ku arriti (Foto +16)

lipjanipress

Ditën e Pranverës ua zbukuron më shumë kjo modele (Foto)

lipjanipress

Desa Lya: vjen shumë shpejt me projektin e saj te radhes e cila ështē nen menagjimin e Valdrin Ahmeti dhe Ervin Gonxhi e cila edhe është pjes e labelit dhe studios Eran Pro Studio.

lipjanipress

Gjërat që ndryshojnë pasi filloni një lidhje

lipjanipress

Ja si e njohin sllovenët zonjën e parë të Amerikës (Foto)

lipjanipress

Nikka publikon këngën e saj me te re ‘Ani Mori Nuse’ (Video)

lipjanipress

Dafina e lë Ledrin ‘me gisht në gojë’ (Foto)

lipjanipress

Modelja Ruse 22-vjeçare Vita Sidorkina nuk lë vend për imagjinatë (Foto)

lipjanipress

Snoop Dogg nga Kosova” Prezanton VideoKlipin: “Zoja”

lipjanipress

Erona Hogjaj nga Rahoveci Finaliste Miss Suisse Francophone.

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli