LipjaniPress

80 kreacione të Koleksionit pranverë-verë 2017 të Vjollca Llapashticës

Rozë

80 kreacione të Koleksionit pranverë-verë 2017 të Vjollca Llapashticës

Disenjatorja Vjollca Llapashtica, ka përgatitë Koleksioni pranverë-verë 2017, me mbi 80 kreacione-fustane shumë elegante, vello unike dhe fustane për femra nën moshën 15 vjeçare.
Ngjyrat verore dhe të lehta janë ngjyrat që i bartnin shumica e fustaneve por ka edhe ngjyra të tjera që e bëjnë thyerjen e tyre, por veçantia e këtij koleksioni janë edhe vellot teje të bukura dhe të punuar me material deri në 400 metra.
Disenjatorja Llapashtica ka thënë se; vellon e përgatiti me gjithë shpirtë, sepse vello vishet me një eveniment të veçantë, në dasem, e dasma behët vetëm një herë në jetë për atë qift, ndërsa fustane janë punuar në atë mënyrë që të vë në pah format e bukura të gjinisë femërore dhe ndihesh rehat./Lipjanpress.com//

Facebook Comments

Related posts

Nikka publikon këngën e saj me te re ‘Ani Mori Nuse’ (Video)

lipjanipress

Ditën e Pranverës ua zbukuron më shumë kjo modele (Foto)

lipjanipress

Dafina e lë Ledrin ‘me gisht në gojë’ (Foto)

lipjanipress

Erona Hogjaj nga Rahoveci Finaliste Miss Suisse Francophone.

lipjanipress

Modelja Ruse 22-vjeçare Vita Sidorkina nuk lë vend për imagjinatë (Foto)

lipjanipress

Poezi nga Nehat Dodaj

Granit

Hetime për vizitën e Kim në Dubai

lipjanipress

Kjo është vjehrra e Dafina Zeqirit (Foto)

lipjanipress

Kim bëhet sërish bionde, shfaqet super seksi në Snapchat (Foto)

lipjanipress

E keni harruar Koronadon, kështu duket ai sot (Foto)

lipjanipress

MIRSAD TAHIRI VIP ASHKANLIA NË KOSOVË (FOTO)

lipjanipress

Fjolla Morina nga Maldives në sallën e operacionit .

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli